• 90+3мин

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

Начало на мача: отборът на ЦСКА започва игра от центъра и атакуват надясно

На стадиона има 3500-4000 зрители

до 5-а мин. - много динамичен и нападателен футбол се наблюдава и при двата тима, с постоянни атаки към двете врати, но без реални опасности за вратарите

6-а мин. - от около 35 метра Емил Гъргоров изпълнява фаул, но бие неточно, вляво от страничната греда

11-а мин. - Янчев се преборва в половината на домакините за топката и подава към Янев, но той не успява да достигне, Велизар Димитров достига до топката и стреля силно, но в аут

14-а мин. - Роберт Цаха напредва по лявото крило и подава добре на Хазуров, последният с глава стреля силно към вратата, но право в ръцете на Емил Петров

17-а мин. - Хазуров комбинира с Янев отляво на наказателното поле на Славия, Янев пуска към Хазуров, той спира за да достигне топката и това подвежда вратаря да се изнесе силно напред и оголи вратата, но топката излиза в аут

23-а мин. - при едно разбъркване пред наказателното поле на Славия, топката попада у Гъргоров, който с мощен удар от 20-25 метра маскимално затруднява бранителя на домакинската врата

26-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Христо Янев. Сакалиев е фаулиран от играч в бяло, зад топката в любимата си позиция малко пред наказателното поле отляво застава Янев и прави безпомощен вратаря Петров. 1:0 за армейците!

31-а мин. - отново Сакалиев е фаулиран пред наказателното поле на домакините, зад топката застава Гъргоров, бие силен шут, кожената кълбо тупка пред вратаря на домакините, но той улавя

33-а мин. - след нов фаул, Христо Янев центрира, но 2-ма в червено се разминават с топката, Адалберт Зафиров я чуква леко назад, тя попада у Велизар Димитров, който с мощен удар я праща на метър над напречната греда

43-а мин. - Велизар Димитров изпълнява тъч отдясно и подава на Гъргоров, той се обръща, преви няколко крачки и стреля право в ръцете на вратаря

45-а мин. - ЖК за капитана на домакините 3.Йордан Петков за нарушение срещу Сакалиев на границата на наказателното поле

45-а мин. - 1 минута продължение

45+1 мин. - 45+1 - топката е отбита след пряк свободен удар за ЦСКА пред полето на домакините, но защитата на Славия не успява да изчисти, армейците отново взимат топката, следва центриране към дясната греда, където Сакалиев е оставен непокрит на около 7 метра от голлинията, но вместо да стреля с глава, насочва топката вляво, където Хазуров опитва да бие, но топката е избита от краката му от защитник на белите с шпагат

45+1 мин. - ЖК за 6.Адалберт Зафиров за нарушение на откъсващ се играч в бяло, фаулът е изпълнен от 7.Благой Георгиев и Ивайло Иванов чисти технично топката от ъгъла на сглабката на вратата

Край на първо полувреме

Начало на второ полувреме без промени в двата състава

46-а мин. - по комичен начин играчите в бяло не успяват да изчистят топката и все по-близо до вратата на домакините тя попада в играчи на ЦСКА, последен Хазуров стреля, но вратарят Петров успява да отрази

54-а мин. - Емил Гъргоров е с топката и преминава до границата на наказателното поле отляво, следва силен шут, но топката излиза в корнер. Янев изпълнява корнера, следва разбъркване, но без опасност, топката е изчистена

57-а мин. - ДУЗПА за ЦСКА!! Съдията отсъжда дузпата след като 18.Владимир Секулоски дръпва Хазуров миг преди той да стреля към вратата след добра атака на армейците. ЖК за 18.Владимир Секулоски

58-а мин. - Велизар Димитров реализира дузпата за 2:0 с удар ниско по земята!

60-а мин. - първа смяна в Славия: излиза 19.Ангел Стойков, на негово място влиза 8.Кирил Джоров

64-а мин. - Янев центрира топката след изпълнено нарушение към Гъргоров, той с глава отпраща много силен удар, минал на сантиметри над сглобката

67-а мин. - втора смяна при домакините: излиза 18.Владимир Секулоски, влиза 23. Велимир Иванович

68-а мин. - ГОЛ за Славия реализиран от 5.Янко Вълканов. Топката е центрирана в наказателното поле на червените, получава се разбъркване и Янко Вълканов, през куп от играчи праща топката във вратата на Ивайло Иванов - 2:1.

72-а мин. - подем в отбора на Славия след гола довежда до редица опасни контраатаки в половината на червените. Футболист в бяло стреля силно и удря напречната греда над Иванов

73-а мин. - смяна в ЦСКА: излиза 24.Костадин Хазуров, влиза 10. Амиран Муджири

74-а мин. - последна смяна за домакините: излиза 21.Георги Владимиров, на негово място 11.Саки Моузес

76-а мин. - втора смяна при армейците: излиза 7.Христо Янев, влиза 19.Евгени Йорданов

81-а мин. - ГОООЛ за червените! Сакалиев прави третото попадение. Отново меле, този път пред вратата на белите, не могат да изчистят те топката и тя попада в краката на Велизар Димитров. Той я праща към левия ъгъл, вратарят на белите се хвърля в тази посока, но топката се отбива по пътя в крака на Сакалиев и влиза в другия ъгъл на вратата - 3:1!!!

87-а мин. - трета смяна при гостите: на мястото на 21.Стойко Сакалиев влиза 30.Йордан Тодоров

90-а мин. - три минути продължение на мача

90+2 мин. - за минута армейците реализираха три силни атаки в половината на Славия, на два пъти капитанът ни Тодор Янчев пропуска да реализира чисти положения.

90+3 мин. - ГОООЛ за ЦСКА на 19.Евгени Йорданов в последните секунди!!! Топката е центрирана от корнер към далечната греда, там е върната от Забавник обратно в наказателното поле, където Евгени Йорданов надскача защитниците и я праща зад гърба на Емил Петров за 4:1!!