Янчо Андреев
    81′
  • 40мин

30. Дауда Бамба (ЦСКА) асистенция - Юрген Матей

Във 2-та минута Туфегджич центрира в наказателното поле, Менди с комично изчистване в ъглов удар.

В 3-та минута рейд на Будинов, Махмутович пробва да го спре, пас към Васев, Матей не успява да изчисти, Васев стреля в аут.

В 8-та минута де Нойер получава от Бамба отляво и вдига към Линдсет, който бие с глава в ръцете на Дичевски.

В 10-та минута Шопов отдясно пробва да изведе Линдсет в пеналтерията, малко остана на норвежеца да овладее.

В 12-та минута разбъркване в наказателното поле на армейците, Махмутович я спира, но Ромееш го притиска, Бусато избива.

В 16-та минута подаване отляво на де Нойер към Бамба, плътен удар и Дичевски избива, Линдсет не успява отблизо да уцели топката за добавка.

В 19-та минута центриране на Вион от корнер, Матей с глава над вратата.

В 20-та минута нов пас от корнер на Шопов на първа греда, Матей с глава назад, Жеферсон също с глава бие близо до гредата.

В 29-та минута Димитров с удар от пряк свободен над вратата.

В 30-та минута Руменов получава отдясно от Будинов и е блокиран от Матей, Бусато лови.

В 34-та минута удар на Шопов е блокиран след пас на Туфегджич отляво.

В 38-та минута остро центриране на Ромееш, Матей избива пред двама.

В 39-та минута жълт картон за Менди за удар в лицето на Жеферсон.

В 40-та минута Бамба получава отлично от Матей, надбягва Димов и стреля мощно, топката се удря в напречната греда и оттам влиза във вратата за 0:1.

В 44-та минута директен изстрел от корнер на Вион, Дичевски избива в нов такъв.

В 45+1-та минута Туфегджич е блокиран при удар, след това и Бамба бие над вратата.

В 45+2-та минута Ромееш стреля нав вратата след ъглов удар.

В 47-та минута Шопов отдясно пробва изненадващ удар - аут. В същата минута Шопов към Туфегджич, Динчевски притичва и лови.

В 48-та минута Руменов стреля от дистанция покрай вратата.

В 51-та минута Митев подава от пряк свободен, Васев не стига за малко до топката.

В 55-та минута центриране отдясно към Туфегджич, той овладява трудно и печели ъглов удар.

В 56-та минута жълт картон за Бусато за фаул срещу Ромееш.

В 58-та минута Васев бие - блокиран, нов негов удар в аут.

В 59-та минута удар на Линдсет е блокиран, Туфегджич също го прави, но в ръцете на Дичевски.

В 60-та минута Ромееш получава на границата на наказателното поле, но се спъва в топката.

В 61-та минута Туфегджич получава отдясно и подава с глава, Линдсет връща с глава, задна ножица на Бамба, но Дичевски избива, има и засада.

В 62-та минута удар на Димитров, рикошет и корнер.

В 63-та минута центриране на Руменов, Бусато хваща сигурно, Васев глупаво се врязва в него и получава закономерен жълт картон. За претенции след ситуацията и Матей получава жълт картон.

В 64-та минута и Дичевски е декориран в жълто за същото.

В 68-та минута Турицов отдясно вдига, Линдсет с глава над вратата.

В 72-та минута пас от корнер, Борисов бие в аут.

В 75-та минута Гарсес пробва да подава, сериозни претенции за игра с ръка на Менди, шут на Назон над вратата.

В 78-та минута Назон извежда превъзходно Гарсес сам срещу Дичевски, но не бие добре и вратарят първо спаси, после взе високата топка и накрая улови.

В 80-та минута Назон прави двойно с Туфегджич, но пак вратарят го спира.

В 84-та минута Назон на Гарсес отляво, той на Линдсет, но защитата го спира. В същата минута Дончев стреля силно в ръцете на Дичевски.

В 87-та минута жълт картон за Митев за безумно влизане в краката на Дончев.

В 88-та минута Вион стреля от далечен пряк свободен в ръцете на вратаря.

В 90-та минута остър пас на Морено, Дичевски хваща.

В 90+2-та минута Андреев бие в ръцете на Бусато.

В 90+3-та минута Вион стреля и е блокиран. Назон получава жълт картон за симулация.