Христо Янев (ЦСКА)

Йордан Лечков (ЦСКА) асистенция - Любослав Пенев

• 79мин

Масена Моке (ЦСКА)

В третата си контрола в Германия ЦСКА разгроми с 5:1 тима от втора Бундеслига „Унтерхахинг“.

Тимът от мюнхенското предградие, който миналата година бе в елитната дивизия, игра в титулярния си състав и поведе още в 7-ата минута, когато мароканецът Абделазис Аханфуф простреля с глава вратаря на армейците Ивайло Иванов. Вицешампионите обаче не се стъписаха и само четири минути по-късно Владимир Манчев изравни след перфектно подаване на капитана Методи Деянов. В 17-ата минута „червените“ поведоха с 2:1 след попадение на Христо Янев. Манчев проби отдясно и върна топката на Янев, който от точката на дузпата изведе българския отбор напред в резултата. До края на първото полувреме ЦСКА отбеляза още един гол, отново чрез Янев.

След почивката старши треньорът на ЦСКА Аспарух Никодимов пусна в игра всички останали футболисти, в това число Любослав Пенев и Йордан Лечков. Комбинация между двамата изведе Лечков в 75-ата минута и той увеличи преднината на ЦСКА на 4:1. Четири минути по-късно чернокожият Масена Моке оформи крайното 5:1. Дебют за ЦСКА направи бившият футболист на „Литекс“ Драголюб Симонович.