• 20мин

24. Стефано Белтраме (ЦСКА) асистенция - Едвин Джеси

• 41мин

22. Дилан Бахамбула (Царско село)

В 6-та минута след два поредни опита за удар на Бахамбула, които са отбити от Жеферсон, Андерсон поема топката и с удар от границата на наказателното поле открива резултата с 1:0.

В 9-та минута от корнер Гълъбов с балонен удар с глава в ръцете на Пласид.

В 10-та минута чудесен пас на Белтраме към Соу, той се освобождава чудесно и бие силно, Пласид избива топката, тя се разхожда по голлинията, удря се в гредата и излиза в корнер.

В 14-та минута продължителна атака на армейците завършва с неточен удар на Малинов от дистанция.

В 16-та минута Ната извежда добре Гьонов, който подава към Андерсон, а Бусато избива и е фаулиран от нападателя.

В 20-та минута чудесен пробив на Джеси отдясно, преодолява защитник и подава в пелантерията, Белтраме засича с крак, Пласид избива, топката се удря в брадата на италианеца и влиза във вратата за 1:1.

В 22-та минута Малинов извежда Соу чудесно, вратарят го изпреварва за сантиметри.

В 25-та минута балонен удар на Бахамбула от пряк свободен в облаците.

В 26-та минута пробив на Бахамбула и силен удар встрани от вратата.

В 27-та минута удар отдалеч на Маренго в ръцете на Бусато.

В 30-та минута удар от 30-ина метра над вратата на Ната.

В 33-та минута Белтраме подава отляво към Пинто, който пробва техничен удар встрани от вратата.

В 35-та минута Мазику с неточен удар в аут.

В 36-та минута Белтраме дава на Пинто, той му връща пред вратата, но той се разминава на милиметри с топката, в същата минута Джеси бие, но е блокиран от бранител.

В 40-та минута пробив на Джеси отдясно, дава на Соу, който бие много близо до гредата.

В 41-та минута Андерсон пробва да подава, Жеферсон избива с глава, Бахамбула с плътен шут намира ъгъла за 2:1.

В 42-та минута жълт картон за Бахамбула за непреличен жест към феновете на ЦСКА.

В 44-та минута нов удар на Андерсон встрани от вратата.

В 46-та минута Белтраме дава на Джеси, той триково връща на Пинто, следва силен удар, вратарят избива, рикошет в защитник и Пласид лови.

В 47-та минута пробив отляво и пас към Белтраме, той се опитва да намери Соу, корнер след намеса на защитник.

В 48-та минута на второто полувреме Бахамбула пробива отдясно и подава на Андерсон, удар и рикошет - корнер.

В 49-та минута Бахамбула отдясно центрира, разбъркване, Бусато лови.

В 50-та минута Антов извежда Евандро, той с прострелен пас, двоен рикошет, Пласид лови.

В 51-та минута Лусиньо дава на Бахамбула в наказателното поле, той към Ната, удар в аут.

В 52-та минута Малинов с пас към Соу, Пласид за малко го изпреварва.

В 57-та минута жълт картон за Гълъбов за фаул срещу Ната на границата на наказателното поле.

В 58-та минута от пряк свободен Ната с удар в стената и ъглов удар.

В 59-та минута жълт картон за Даскалов за агресивно влизане срещу Мазику.

В 60-та минута Белтраме към Соу, той е блокиран при удар, Малинов се оказва с топката, но не успява да я измъкне.

В 62-та минута атака на армейците завършва с блокиран удар на Евандро.

В 70-та минута Евандро с удар от пряк свободен в ръцете на Пласид.

В 72-та минута нов удар на Андерсон в тялото на Мазику.

В 77-та минута Соу е изведен и подава на Юрич, неговият удар е спрян от защитник.

В 78-та минута Джеси с диагонален шут в ръцете на Пласид.

В 82-та минута жълт картон за Будинов за реплика.

В 83-та минута Юрич е намерен в наказателното поле и подава прострелно по голлинията, никой от армейците не е близо до топката.

В 86-та минута Андерсон е изведен вляво, преодолява Жеферсон и опитва да прехвърли Бусато - аут.

В 87-та минута нов страхотен шут на Бахамбула, Бусато с мъка боксира.

В 89-та минута жълт картон за Иванов за бавене на играта.

В 90-та минута Юрич е изведен и с мъка успява да намери Евандро, той овладява на гърди и бие в ръцете на Пласид.

В 91-та минута Юрич с глава извежда Пинто, той я оставя на Евандро, подаване към Соу, който се забавя излишно и Родригес избива.

В 94-та минута жълт картон за Пласид за бавене на играта.