• 21мин

6. Петко Панайотов (ЦСКА II)

• 54мин

32. Василийе Милованович (Сливнишки герой)

Дублиращият отбор на кандидата за шампион на България ЦСКА София и Сливнишки герой не се победиха, завършвайки 1-1 в двубой от 30-ти кръг на ЮЗ Трета лига-първа десетка.

Срещата се игра на митичният стадион „Българска армия“, пред около 300 зрители, и бе ръководен он изцяло дамски съдийски състав, с главен съдия Любима Банова и асистенти Дориета Вълева и Адел Ангелова.

В едно равностойно първа част, домакините успяха да поведат с гол в средата на полувремето, а негова автор бе Пламен Панайотов. През второто полувреме сливничани успяха да изравнят с бърз гол, дошъл в 52-та минута, когато Василийе Велко Милованович проби отляво, прибра хубаво топката, и навлизайки в наказателното поле с плътен удар прати топката в мрежата на младежкият национален вратар Алекс Божев за 1-1.

Героя може да съжалява много за изпуснатата победа, след като в последната минута на мача, полузащитникът на гостуващият отбор Димитър Панталеев изпусна да отбележи, след като се озова сам срещу вратаря на ЦСКА.