• 88мин

2. Стойчо Атанасов (ЦСКА)

• 89мин

11. Станислав Манолев (ЦСКА)

ЦСКА​ победи водения от Фабио Капело китайски отбор Дзянсу Сунин с 8:0 в първата си контрола в Испания.

Резултата откри Кирил Десподов след страхотно изпълнение на пряк свободен удар в 17-та минута. В 36-та Фернандо Каранга удвои преднината на тима ни, а в 42-та Роланд Алберг направи резултата 3:0 след втория си гол във втория си мач за ЦСКА.

През второто полувреме ЦСКА продължи да владее инициативата на терена и вкара още 5 гола на китайския отбор, в който личаха имената на бившия играч на Челси Рамирес и Алекс Тейшейра.

Десподов беше точен от дузпа за 4:0 в 65-та минута, а три по-късно оформи хеттрика си в мача. 18-годишният нападател Радослав Живков отбеляза дебютното си попадение за мъжкия отбор за 6:0, Стойчо Атанасов вкара седмия гол, а Станислав Манолев се разписа от дузпа и оформи крайния резултат 8:0.

Стамен Белчев пусна в игра всички 23-ма футболисти, а дебют направи защитникът Жеферсон Телес.