9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Георги Йомов

• 54мин

18. Брадли Мазику (ЦСКА)

Във 2-та минута удар на Йомов над вратата.

В 7-та минута Йомов подава вдясно на Турицов, той центрира в пеналтерията, Вилдсхут пробва акробатичен удар, топката отива към Караджов, Кайседо се хвърля и вкарва топката в мрежата, но е извършил и нарушение срещу вратаря.

В 19-та минута центриране на Делев от пряк свободен, Рубежич стреля с глава в аут.

В 21-та минута изстрел на Делев от малък ъгъл в ръцете на Евтимов.

В 22-та минута центриране от корнер на Кери, Лам на първа греда с глава дава назад, където Кайседо с глава я вкарва отблизо за 1:0, въпреки опита за намеса на защитник.

В 24-та минута жълт картон за Котев за задържане на Турицов.

В 26-та минута ново центриране от ъглов удар на Кери, пак от първа греда с глава назад Жеферсон подава, защитата този път се справя.

В 29-та минута Йомов на Кайседо, ударът на последния е блокиран, нов шут на армейците - пак пресечен.

В 36-та минута подаване в коридор на Матей към Йомов, той пък с отлично подаване към Кайседо, който отблизо покачва на 2:0.

В 49-та минута топката излиза в корнер и Караджов я изритва, съдията странно защо дава тъч.

В 51-та минута Коконов със силен удар от границата на наказателното поле, Евтимов лови.

В 52-та минута Кайседо подава на Йомов, той за Юга, ударът му е блокиран, след това и Кери шутира, Караджов избива в ъглов удар.

В 53-та минута Евтимов извежда Кери отляво, той финтира, Георгиев играе с ръка, съдията не дава дузпа.

В 54-та минута Коконов е изведен зад защитата на армейците, след което се спъва в краката на Мазику, съдията дава нарушение и червен картон на левия бранител.

В 56-та минута удар в стената на Делев от пряк свободен.

В 61-та минута нещо средно между удар и подаване на Делев излиза в аут.

В 62-та минута чудесна намеса на Кери в защита вземайки топката от краката на Йорданов.

В 63-та минута жълт картон за Делев за реплика.

В 64-та минута шут на Делев над вратата.

В 65-та минута нов опит за подаване на Делев свършва в ръцете на Евтимов.

В 66-та минута блокиран шут на Вилдсхут от Петков.

В 71-та минута Жуниньо с остър пас, Евтимов хваща.

В 72-та минута Георгиев подава в пеналта, Матей го спира.

В 73-та минута жълт картон за Петков за реплика.

В 74-та минута изстрел на Турицов е блокиран - корнер. В същата минута нов удар от огромна дистанция, пак рикошет и пак ъглов удар.

В 76-та минута нов удар и рикошет - корнер.

В 84-та минута изстрел на Георгиев, рикошет и ъглов удар.

В 85-та минута центриране от него, Жуниньо с удар, докосване в защитник и Кайседо избива от голлинията, следва блокиран шут на Ковачев от Метс, удар в ръцете на Евтимов.

В 88-та минута Жуниньо с пробив отляво, опит за центриране, Вионо избива, Евтимов хваща.

В 90+5-та минута Делев на Георгиев, шут, който е блокиран.