• 48мин

10. Гаюс Макута (Берое) асистенция - Стив Фуртадо

• 54мин

26. Валентин Антов (ЦСКА) асистенция - Адалберто Пеняранда

Преди мача с подаръци поднесени от Пламен Марков бе почетен рождения ден на Петър Жеков, а феновете скандираха името му.

В 3-та минута Соу е изведен перфектно от Юга сам срещу вратаря и пробва да го прехвърли неуспешно.

В 6-та минута Еривалдо пробива отдясно и центрира, Бусато избива, Макута стреля силно в аут.

В 9-та минута Синклер прави опит за удар - неточно. В същата минута красива хореография на Сектор Г.

В 13-та минута от корнер слаб удар с глава на Цветков в ръцете на Бусато. В същата минута Макута с опит за центриране в аут.

В 18-та минута груб фаул срещу Енрике не е свирен, след което Антов връща на Бусато, който лови и съдията дава удар от наказателното поле.

В 20-та минута Фуртадо със слаб удар - блокиран.

В 22-та минута Макута е оставен сам в наказателното поле и стреля, но в ръцете на Бусато.

В 23-та минута Енрике нахлува в наказателното поле отдясно и връща добре на Синклер - неточен удар в аут.

В 24-та минута жълт картон за Макута за фаул срещу Вион.

В 25-та минута далечен удар на Занев, Хр. Василев спасява.

В 29-та минута удар на Макута отдалеч в аут.

В 31-та минута красив удар от дистанция на Белтраме малко над вратата.

В 33-та минута Белтраме центрира от пряк свободен, Вион с плонж и удар с глава встрани.

В 34-та минута Енрике отдясно надбягва Ал. Василев и подава към Соу, който пробва да я мушне, но Хр. Василев лови.

В 35-та минута след грешка на Белтраме, Макута пробива през двама и бие, но е блокиран от Занев.

В 37-та минута спестен жълт картон за Октавио за задържане срещу Мазику.

В 40-та минута центриране на Белтраме от пряк свободен, разбъркване и само тъч.

В 42-та минута английско изпълнение на тъч, Мезаг избива лошо и Соу със силен удар за малко в аут.

В 43-та минута спестен жълт картон за Мезаг за задържане и блъскане на Синклер.

В 45-та минута центриране на Енрике в пелантерията, Синклер и Соу последователно се разминават на милиметри с топката.

В 48-та минута пробив отдясно на Фуртадо, пас и удар с глава на оставения сам Макута за 0:1.

В 52-та минута Октавио се подхлъзва и пада като оставя Енрике сам срещу вратаря, но и бразилецът се подхлъзва и пада.

В 53-та минута удар на Енрике, Хр. Василев спасява.

В 54-та минута от корнер Пеняранда центрира и Антов надскача всички и с глава забива топката между ръцете на вратаря за 1:1.

В 57-та минута Мазику пробива отляво и извежда Соу, който бие добре, с ръка Хр. Василев изважда в ъглов удар.

В 58-та минута Кейта с пробив и шут, Хр. Василев пак спасява трудно.

В 60-та минута удар на Макута над вратата.

В 61-та минута жълт картон за Мезаг за фаул срещу Соу.

В 62-та минута Пеняранда извежда меко Соу, той с глава пробва да прехвърли вратаря - за малко в аут.

В 65-та минута удар на Фуртадо, Бусато избива в корнер.

В 66-та минута разбъркване след корнера и рикошет в главата на Октавио за аут.

В 70-та минута удар на Соу в ръцете на вратаря.

В 72-та минута центриране в наказателното поле към Макута, Антов се намесва, удар на Ангелов над вратата.

В 75-та минута след корнер топката стига до Кери, ударът му е блокиран.

В 77-та минута Кери центрира, защитник избива от крака на Соу.

В 78-та минута Цветков се бори и пробива, стреля в аут.

В 81-та минута отново е изведен Соу и стреля в ръцете на Хр. Василев.

В 83-та минута груб фаул срещу Белтраме пред пелантерията е подминат от съдията.

В 90-та минута Ахмедов с гърди сваля на Соу, той шутира, рикошет и ъглов удар.

В 90+3-та минута Вион с добър пас към Соу, удар с глава - опасно до гредата.

В 90+6-та минута Кери с чудесен удар от дистанция за малко над гредата, жълт картон за Хр. Василев за бавене на играта.