11. Мерт Нобре (Бешикташ)

• 103мин

13. Бобо (Бешикташ)

15 хиляди публика наблюдава двубоя под проливния дъжд на ст. Българска армия.

Гостите от Бешикташ излизат отново с черния си екип от първия двубой, ЦСКА играе в червено.

Начало: ЦСКА започва от центъра на терена и напада наляво от главната трибуна

2' - поредни два корнера за гостите отляво на вратаря на ЦСКА. При втория - топката прехвърля всички и излиза в тъч

3' - Тиаго Силва изпълнява фаул, праща топката в центъра на терена, където Данчо Тодоров я поема и опитва продължение, но несполучливо

5' - центриране отдясно на Котев в наказателното поле много добре към Трика, румънецът опитва задна ножица, но се разминава с топката на сантиметри

8' - Георги Илиев много триково извежда Велизар Димитров на границите на наказателното поле, където Велизар отправя удар, но слабо в ръцете на турския страж

9' - НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК НА ГИЙОМ НА ПРАЗНА ВРАТА ОТ НЯКОЛКО МЕТРА! Извеждащо центриране отдясно, там Велизар Димитров с глава сваля към Гийом, който от три метра на празна врата пропуска с глава, вероятно заради мокрия терен

13' - продължава домакинският натиск на ЦСКА. Изключително важно е ранно попадение, което ще помогне на армейците в оставащите минути

16' - неприятен инцидент в публиката налага влизането на линейка, която откарва пострадалия фен към Пирогов

17' - много груб двоен фал по дясното крило на нападанието на ЦСКА, без картон за извършителя

18' - центриране на Петре, но твърде късо, право в защитата

20' - неприятна контузия в ръката получи Клеберсон след сблъсък с защитник на ЦСКА. На негово място в принудителна смяна влизя 2.Сердар Куртулуш

21' - отново отлична възможност пред Тиаго Силва отляво, той подава с мек пас топката пред голлинията, но там тя е уловена от вратаря

26' - ЖК за 7. Йълмаз, който грубо изблъска Велизар Димитров. След фаула - бързо изпълнение, отново Велизар Димитров навлиза в наказателното поле и е повален, но няма дузпа

28' - опасна контраатака, с последни сили Ивайло Петров успява да изчисти остро върната към него топка

31' - невероятен пропуск на 7.Йълмаз, който получи топката в наказателното поле, но се подхлъзна

32' - ВТОРИ НЕВЕРОЯТЕН ПРОПУСК НА ЦСКА! ВЕЛИЗАР ДИМИТРОВ получи топката отляво сам в наказателното поле и с шут, невероятно за всеки, прати топката в аут до далечната греда

34' - втора линейка влиза по пистата, тя откарва контузения футболист на Бешикташ

35' - Петре изпълнява корнер отдясно на вратаря Руне. Топката е центрирана добре към Вальо Илиев, който надскача всички, но изпраща кълбото в аут

42' - Рикардиньо отправя удар по посока на Ивайло Петров, след като Тунчев не успя да изчисти напред топката с рамо. Ивайло Петров, добре пласирал се, лови сигурно

44' - поредна добра изява на Ивайло Петров, който пресича извеждащ пас към играч на Бешикташ

45' - 2 минути добавено време

45'+1' - ЖК за 19.Узулмез - капитан на Бешикташ

45'+2' - центриране на Петре от корнер, но Велизар Димитров, към далечната греда, не успява да нанесе плътен удар

Край на първо полувреме с нулев резултат.

Начало на второ полувреме: за отбора на домакините на мястото на 7.Бурак Йълмаз в игра влиза 22.Али Тандоган. За ЦСКА: на мястото на 11.Гийом Да Зади ще играе 31.Мирослав Манолов

48' - далечен удар на 3.Седеф за малко не изненадва Ивайло Петров

51' - засада не маркира далечния съдия, оставяйки 9.Гюлец да стреля от чиста позиция

57' - атака на ЦСКА, Трика към Петре отдясно - румънецът стреля, но от главата на Зан, топката напуска в тъч

58' - удар на Йордан Тодоров, който получава топката добре, но стреля слабо в ръцете на вратаря Руне

60' - ГООООООЛ за ЦСКА!!!! Валентин Илиев! ИЛИЕВ С ГЛАВА ДАВА ПРЕДНИНА НА ЦСКА след перфектно центриране на Трика от фаул

63' - смяна в Бешикташ: 13.Бобо се появява в игра на мястото на 9.Гюлеч

67' - фаул срещу Петре централно пред наказателното поле на турския тим

67' - Петре изпълнява със силен удар, рикошет в меллето, в последствие Велизар Димитров е в засада

69' - ГОООООЛ за ЦСКА!!!!!!!!!!! Александър Тунчев!!! ТУНЧЕВ ПРАВИ РЕЗУЛТАТА 2:0 СЛЕД НОВО ЦЕНТРИРАНЕ ТОЗИ ПЪТ ОТДЯСНО на Петре след фаула срещу него от капитана на турския тим

71' - невероятен нов пропуск на ПЕТРЕ, който получава топката от Данчо Тодоров в наказателното поле и стреля, но вратарят на турците Руне показва класа и успява да отбие

73' - нов корнер за ЦСКА! След корнера топката е изчистена от сгъстената отбрана на Бешикташ

Невероятна атмосфера цари на ст. Българска армия, особено след второто попадение на червените.

80' - игра в центъра на терена. Там Вальо Илиев получава удар в крака и се свлича на терена, играчите на Бешикташ изкарват топката в тъч. След лекарска намеса, Илиев се връща в игра

84' - отлична атака на ЦСКА. Георги Илиев получава топка от Петре пред наказателното поле и стреля, но покрай гредата слабо

85' - контраатака на ЦСКА, двама играчи на армейците са на земята след лоши нарушения. След атаката единствено 5.Зан получава жълт картон

86' - втора смяна в ЦСКА: излиза 8.Велизар Димитров, в игра 20. Йордан Юруков

88' - трета смяна в ЦСКА: 5.Кирил Котев напуска играта, влиза 6.Сергей Якирович

89' - два поредни корнера пред ЦСКА, успяват армейците да изчистят първата топка в нов корнер

90' - Йордан Тодоров успява да изчисти от голлинията след удар с глава на играч на Бешикташ

90' - 4 минути продължение

90'+1'- Мирослав Манолов е пребит пред очите на съдията, но той дава играта да продължи!

90'+4' - игра в центъра на терена в последната минута на добавката

90'+5'- Край на редовното време! Армейците стигат до продължения от 2 по 15 минути

Продължения:

92' невероятен пропуск за армейците: след като Якирович получава удобна топка в наказателното поле, не успява да стреля

93' - гол за Бешикташ на 11.Мерт Нобре Неразбирателство в армейската отбрана след корнер и Бешикташ успява да вкара гол, което задължава ЦСКА да вкара нови два, за да продължи

96' - удар на 13.Бобо, много коварен и за малко не изненадва Ивайло Петров

103' - втори гол на гостите, който окончателно прекършва армейците. Голмайстор 13.Бобо - след грубо неразбирателство между Валентин Илиев и Ивайло Петров

105' - край на първото продължение

109' - корнер за ЦСКА и последва мелле, в което вратарят Руне лови топката

114' - невероятен пропуск на Йордан Юруков, който след подхлъзване на турски бранител, остава в добра позиция, но не уцели добре топката

120' - край на срещата! Бешикташ се класира с общ резултат от 2:4