• 67мин

21. Едвин Джеси (ЦСКА) асистенция - Петър Занев

• 89мин

23. Ахмед Ахмедов (ЦСКА) асистенция - Стефано Белтраме

Във 2-та минута разбъркване в наказателното поле на гостите, Евандро не успява да овладее.

В 5-та минута Мазику успява да пробие отляво и подава в наказателното поле на Соу, който пробва да отиграе триково и губи топката.

В 7-та минута Атанасов с удар от дистанция в ръцете на Бусато.

В 8-та минута пробив на Лясков отляво, Антов избива в корнер, следва нов далечен удар на врачани над вратата.

В 9-та минута Белтраме извежда Соу в наказателното поле и той вкарва, но е имало засада.

В 10-та минута Васев пробива отдясно и центрира, Антов с глава избива.

В 11-та минута Занев с пас от пряк свободен, Соу удря с глава, топката е избита от корнер, след това удар на Мазику в ръцете на Костов.

В 15-та минута прекрасен пас на Антов, Соу овладява и бързо отправя удар, Костов чисти с крака в корнер.

В 22-та минута удар на Узунов от границата на наказателното поле, рикошет и ъглов удар, от него Н'диайе играе с глава, от рикошет топката отива до Ганев, той стреля силно в гредата, и необезпокояван от близо Генов открива резултата - 0:1.

В 24-та минута жълт картон за Ивайлов за фаул срещу Турицов.

В 30-та минута Джеси с пас към Соу, който закъснява с тръгването и Костов лови.

В 33-та минута след пас от Джеси, Соу от метър не успява да уцели празната врата, беше държан от Узунов през цялото време, съдията мълчи.

В 34-та минута Евандро с шут от дистанция в ръцете на Костов. Жълт картон за Джеси за фаул срещу Лясков.

В 35-та минута удар от пряк свободен на Узунов в ръцете на Бусато.

В 38-та минута жълт картон за Занев за фаул срещу Том.

В 39-та минута от пряк свободен удар на Атанасов, Бусато избива в ъглов удар, от него центриране, Ганев играе с глава, Бусато лови и е изритан от Н'диайе.

В 43-та минута жълт картон за Васев за нарушение срещу Евандро.

В 44-та минута от корнер разбъркване в пелантерията - три последователни удара са блокирани - Соу, Евандро, Пинто не успяват да намерят път към вратата в кълбото от тела пред вратата.

В 48-та минута на второто полувреме Джеси с чудесен пробив от над 50 метра, подава на Соу, който се завърта и бие силно, но топката се отбива в гредата.

В 58-та минута Соу извежда Пинто. който центрира и Н'диайе за малко не си вкарва автогол, Костов спасява, след което Евандро опитва да центрира, претенции за игра с ръка на Васев в наказателното поле.

В 59-та минута нов пас на Занев, ново блокиране и корнер.

В 60-та минута от ъгловия центриране и Соу се разминава с топката, Джеси нанася удар - блокиран.

В 62-та минута от нов корнер пас и Соу бие с глава, блокиран.

В 67-та минута чудесна контра на армейците, след открадната топка на Евандро и Пинто, Занев тръгна напред даде на Ахмедов, който гардира и пусна пас към Занев, той чукна към Джеси, който със силен диагонален удар изравни резултата - 1:1.

В 71-та минута нов силен удар от дистанция на Джеси - корнер, веднага след това за предходно нарушение срещу Евандро, Узунов вижда жълт картон.

В 74-та минута чудесен пас на Ахмедов към Белтраме, той напредна и би силно на сантиметри от вратата, след което безумно излизане на Бусато, Янков овладява и бие към вратата, Занев от голлинията изчиства.

В 75-та минута нова атака на червените - пас на Джеси към Ахмедов, Ганев го блокира не дотам чисто в пелантерията, топката излиза встрани от вратата.

В 76-та минута жълт картон за Костов за бавене на играта.

В 82-та минута от корнер Евандро се разминава за удар с глава.

В 83-та минута прекрасен пас на Малинов към Джеси, той без забавяне бие, но високо над вратата.

В 85-та минута удар на Малинов от дистанция, Костов лови.

В 87-та минута от пряк свободен Занев с пас, който стига до вратаря, който не овладява добре, но няма армеец, който да довкара, след което жълт картон за Анита за опасно влизане срещу Васев.

В 88-та минута от пряк свободен центриране, Бусато блокира, но е фаулиран.

В 89-та минута пас на Турицов към Малинов, който за малко не достига до топката, в същата минута ужасна грешка на Костов и Н'диайе, Белтраме овладява и дава пас мечта на Ахмедов, който с дебютния си безкомпромисен гол извежда армейците напред - 2:1.

В 92-та минута Васев прави безумно влизане срещу Ахмедов, но не вижда жълт картон дори и след протестите си срещу съдията.

В 93-та минута жълт картон за Гаджев за реплика към съдията.