30. Жорди Кайседо (ЦСКА)

30. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Мено Кох

• 78мин

17. Бисмарк Чарлз (ЦСКА)

В 6-та минута шут на Вион от границата на наказателното поле в ръцете на Дамянов.

В 8-та минута Домовчисйки извежда Генов, който стреля в аут.

В 9-та минута блокиран изстрел на Генов от Вион.

В 10-та минута удар на Йомов от дистанция встрани от вратата.

В 11-та минута Тиаго подава на Мазику, пас на Брадли отляво стига до Синклер, който пуска на Вион, центриране и Кайседо с глава открива резултата за 1:0.

В 13-та минута удар на Домовчийски, рикошет и корнер.

В 14-та минута грешка на Жеферсон, Генов отнема и подава към Н'Диайе, шут и аут.

В 17-та минута блокиран изстрел на Тиаго. В същата минута и Кайседо бие в ръцете на Дамянов.

В 18-та минута грешка на Синклер и нахлуване на Домовчийски, но не успява да подаде добре.

В 19-та минута Мазику извежда Йомов, но вратарят излиза и успява да избие.

В 20-та минута Тиаго извежда Мазику, но Зехиров вади в ъглов удар. От него Гълъбов играе с глава, но топката излиза в корнер.

В 21-та минута Жеферсон с балонен удар.

В 23-та минута Атанасов пробива отдясно и центрира, Вион вади в ъглов удар.

В 28-та минута Тиаго намира Мазику отляво, който стреля, рикошет и ъглов удар.

В 30-та минута Йомов пробива на скорост отляво, но пуска топката твърде напред и тя излиза в аут.

В 36-та минута жълт картон за Гълъбов за фаул срещу Атанасов.

В 37-та минута Домовчийски с опит за шут, но Тиаго го блокира.

В 38-та минута Кайседо отнема и е сам срещу вратаря, шутира, но Дамянов избива. В същата минута Мазику е намерен отляво и пробива, подкосен е от Зехиров в пеналтерията и съдията дава дузпа.

В 39-та минута зад топката застава Кайседо и със силен шут в левия ъгъл на вратата покачва на 2:0.

В 42-та минута удар в облаците на Златински от пряк свободен.

В 43-та минута центриране от корнер на Вион, Кайседо и Кох не успяват да играят добре с глава - аут.

В 46-та минута удар на Тиаго е блокиран.

В 47-та минута след корнер Н'Диайе с глава стреля, Вион избива.

В 48-та минута Ненов с изстрел в ръцете на Бусато. В същата минута Йомов бие - ударът му е блокиран.

В 51-та минута жълт картон за Вион за нарушение срещу Бабунски.

В 56-та минута жълт картон за Генов за протести.

В 59-та минута шут на Тиаго отдалеч минава близо до гредата.

В 60-та минута опасен удар на Златински от дистанция, Бусато боксира в тъч.

В 63-та минута жълт картон за Бабунски за нарушение срещу Вион.

В 64-та минута Турицов намира Йомов добре, изстрел, Дамянов лови.

В 66-та минута Генов намира Бабунски в наказателното поле, но Матай отнема.

В 67-та минута жълт картон за Ничев за фаул срещу Мазику.

В 69-та минута Йомов е изведен, минава отдясно и подава на Чарлз, слаб удар на ганаеца е спасен от защитата.

В 73-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Ничев за нарушение срещу Чарлз.

В 75-та минута настойчивост на Кох по лявото крило, надиграва Зехиров и подава към Кайседо в центъра на пелантерията, еквадорецът с плътен удар оформя хет-трик - 3:0.

В 78-та минута Чарлз пресира Н'Диайе и му отнема топката, след което финтира и вратаря и вкарва за 4:0.

В 80-та минута опит за задна ножица на Чарлз в аут. След смените Гълъбов взема капитанската лента.

В 84-та минута спестен жълт картон за Колев за твърдо влизане срещу Пеняранда.

В 87-та минута Ничев подава на Домовчийски, той с глава слабо в аут.

В 89-та минута Пеняранда с великолепен пас оставя Кайседо сам срещу Дамянов, вратарят обаче се хвърля добре и лови топката.

В 90+3-та минута Ненов центрира в наказателното поле, защитата се справя.