• 30мин

18. Флорентин Петре (ЦСКА)

• 43мин

10. Георги Илиев (ЦСКА)

Начало - около 2000 души присъстват по трибуните на стадион Българска армия в този слънчев следобед. ЦСКА ще напада надясно през първото полувреме. Армейците тръгват от центъра

1' - мълниеносна атака на ЦСКА. Петре пробива отляво и центрира в наказателното поле около точката на дузпата, където Даниел Моралес стреля с глава, но Лилчо Арсов спасява

3' - Роберт Петров напредва по лявото крило и центрира към Сакалиев, който от няколко метра не успява да изненада вратаря на Ботев

9' - опасно положение за Ботев. Оставен непокрит, Караматев от няколко метра стреля право в ръцете на вратаря Петров

10' - първи ЖК в мача. Получава го 25.Йордан Минев за грубо нарушение в центъра на терена

15' - ЖК на 2.Васил Василев за нарушение в центъра на терена

19' - играта се води предимно в центъра на терена с лек превес за отбора на ЦСКА, но без реални голови възможности

23' - футболистите на ЦСКА се опитват да стигат до по-опасни положения предимно по фланговете, но за сега не успяват да затруднят Лилчо Арсов

25' - Абдер Кабус отдясно, центрира около точката на дузпата, където Сакалиев пращата топката отново в ръцете на Арсов

29' - Юруков е фаулиран на границите на наказателното поле, фронтално срещу Арсов

30' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18. Флорентин Петре - Юруков изпълнява фаула право в стената, но топката отново достига до него и футболиста на ЦСКА пробва нов удар. След кратко разбъркване коженото кълбо попада в краката на Петре, който от два метра и малко вдясно, открива резултата

32' - пробив на Тиаго Силва отляво. Бразилецът центрира около точката на дузпата, където нисичкият Петре стреля опасно с глава, но топката излиза в аут на сантиметри от десния страничен стълб

34' - Петре пробва остър удар от границите на наказателното поле, но блестящият в този мач Лилчо Арсов отново спасява

41' - играта се води предимно в центъра на терена

43' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 10.Георги Илиев - Роберт Петров пробива отляво и центра в наказателното поле на Ботев, където Георги Илиев е оставен непокрит и от два метра бележи за 2:0

45' - две минути добавено време

45'+2' - атрактивен опит на Георги Илиев за странична ножица отдясно, завършва с неуспех

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на полувремето в отбора на Ботев. Излиза 25.Йордан Минев, в игра 19.Недко Миленов

48' - Юруков е фаулиран малко пред границите на наказателното поле на Ботев. Потърпевшият изпълнява фаула и шутира, но в последният миг Лилчо Арсов успява да избие с крак

51' - втора смяна в отбора на Ботев. Излиза 10.Атанас Въргов, влиза 7.Атанас Чипилов

54' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, на негово място 21.Шалозе Удоджи

59' - Юруков центрира от корнер. Топката е насочена около точката на дузпата, където непокритият Валентин Илиев стреля с глава, но топката минава на сантиметри от десния страничен стълб на Лилчо Арсов

61' - трета, последна смяна в отбора на Ботев. Излиза 21.Емил Урумов, влиза 20.Гриша Иванов

65' - Тиаго Силва остава да лежи на терена след сблъсък с проивников играч. Оказва му се медицинска помощ

67' - втора, принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 27.Тиаго Силва, влиза 17.Евгени Йорданов

71' - самостоятелен пробив на Удоджи през центъра завършва с удар от границите на наказателното поле, който затруднява максимално вратаря на гостите, но в крайна сметка опасността е предотвратена

74' Греда за ЦСКА - при поредното центриране, Евгени Йорданов успява да играе с глава и праща топката в дясната греда, но след рикошет Лилчо Арсов лови

78' - играта се води предимно в центъра на терена

79' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 4.Даниел Моралес, влиза 2.Павел Виданов. Официален дебют за Виданов с екипа на ЦСКА

80' - ЖК на 7.Стойко Сакалиев за остро влизане в центъра на терена

82' - Тунчев засича с глава едно центриране от фаул, но ударът е слаб и не затруднява вратаря на гостите

86' - трима играчи в червено са оставени непокрити в наказателното поле на Ботев, но Евгени Йорданов стреля с глава и праща топката в аут

87' - Евгени Йорданов пробва далечен и силен удар, фронтално срещу вратата на гостите. Топката застива в ръцете на Лилчо Арсов

90' - три минути добавено време