• 53мин

• 61мин

7. Жоржиньо (ЦСКА)

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА)

ЦСКА​ завърши наравно 3:3 срещу датския Брьондби в последната си контрола по време на лагера в Австрия.

Бразилският голмайстор Фернандо Каранга се завърна в игра, след като повече от 2 месеца лекуваше контузия. Вицешампионът на Дания поведе с 2:0 след голове в 28-та и 42-та минута, при които противникът ни имаше голяма доза късмет. Каранга реализира за 2:1 минута преди края на първата част.

Ведната след почивката Брьондби поведе с 3:1. В 53-та минута Каранга пропусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу Енрике Рафаел. В 63-та появилият се в игра на почивката на мястото на Едвин Джеси Жоржиньо вкара страхотен гол от дистанция за 3:2, а две минути по-късно с подобно красиво изпълнение капитанът в днешния мач Тиаго Родригес изравни резултата. Ел Маестро направи още две смени в 67-та минута, като в игра на мястото на Каранга и Тиаго се появиха Тонислав Йорданов и Кристиян Малинов, а десет минути записа и Никола Колев, който замени Енрике Рафаел.