19. Кирил Десподов (ЦСКА) асистенция - Кристиян Малинов

• 67мин

8. Едвин Джеси (ЦСКА) асистенция - Мауридес

9. Мауридес (ЦСКА) асистенция - Евандро

ЦСКА​ разби Верея с 4:0 в среща от 6 кръг на Първа лига, играна на стадион „Българска армия“.

В 15-тата минута Лясков напредна в половината на Верея и от аутлинията центрира към наказателното поле, Мауридес опита ефектна задна ножица, но не успя да нацели добре топката. Две минути по-късно Пинто изведе Джеси по левия фланг, холандецът центрира и Кирил Десподов с глава от линията на малкия пеналт вкара първият гол за ЦСКА. До края на полувремето армейците имаха още няколко положения за гол, но ги пропуснаха. От своя страна футболистите Верея не застрашиха вратата на ЦСКА. Първото полувреме завърши при резултат 1:0.

Второто полувреме започна с натист за армейците, като още в 46-тата минута Тиаго отправи мощен удар към вратата, който мина встрани от дясната греда. Минута по-късно Кирил Десподов вкара втория си гол в мача, след като пое топката подадена му от Малинов и със силен и точен удар проби вратата на Георгиев. Десподов имаше шанс да вкара трети гол, две минути по-късно но удара му беше неточен. В 60-тата минута Джеси нацели напречната греда, след което Мауридес не успя да завърши успешно при добавката. В 65-тата минута при една бърза контра на ЦСКА Десподов остана сам срещу вратаря и се опита да го преодолее технично, но Георгиев успя да ибие топката с шпагат, Мауридес пое излитата топка и би, но Георгиев отново успя да избие. В 67-ата минута Пинто намери Мауридес в наказателното, бразилецът свали топката за Джеси, който преодоля защитник и вкара третия гол за армейците в мача. В 78-мата минута капитанът Бодуров стреля силно и точно от 30 метра разстояние, но Георгиев успя да избие в корнер. В 85-тата минута футболист на червените бе спънат в половината на Верея, Евандро изпълни бързо фаула и топката побадна в Мауриде, който с глава прехвърли вратаря на Верея, а притичалият защитник не успя да избие топката, която се оплете в мрежата оформяйки крайният резултат.