22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Кирил Десподов

• 76мин

• 90+1мин

22. Михаил Милчев (Витоша Бстр)

ЦСКА​ се класира за четвъртфинала на Купата на България, след побад с 3:1 над Витоша (Бистрица). Мачът се игра на стадион „Българска армия“

Още с началото на мача ЦСКА бе по-дейният отбор, като още в първата минута армейците имаха шанс да открият резултата чрез Чорбаджийски, който стреля с глава от корнер. Топката мина покрай десния стълб на Василев. В 12-тата минута Десподов центрира дясно, но защитник на Витоша отби. Топката попадна във Валентин Антов, който отправи силен удар от 25 метра във вратата. Удара бе с мъка отразен от вратаря на Витоша. Първото попадение за ЦСКА падна в 15-тата минута, когато Джеси проби отляво и върна назад към Рубен Пинто. Португалецът стреля силно по земя, от 20-ина метра, а топката се оплете в мрежата зад вратаря Василев. В 20-тата минута Антов сбърка в центъра на терена, а поетата от Лазаров топка мина на сантиметри от десния стълб на Стипица. В 30-тата минута Малинов пусна пас на Десподов, който се извъкна зад защитата и стреля, но неуспешно. В 34-тата минута Десподов се озова срещу вратаря и се опита да прокара топката между краката му, но Василев я изби в корнер. В края на полувремето Мауридес струля с глава покрай лявата греда на Витоша.

В 54-тата минута Милчев от Витоша сбърка при пресата на Жеферсон и Малинов, който пусна по земя към Мауридес. Защитник на Витоша обаче успя да пресече паса. В 730тата минута Бодуров стреля от границата на наказателното поле, а топката облиза напречната греда. Само минута по-късно Десподов проби отляво и пусна по земя към влезлият преди няколко минути Али Соу, който отвлизо вкара за 2:0. Още една минута мина и отново комбинация между Десподов и Соу направи резултата класически. Крилото отново нахлу мощтно по левия фланг и пусна по земя към Али Соу, вратаря на Витоша се опита да избие топката но тя попадна в Соу, който я вкара за втори път във вратата. В 80-тата минута Жеферсон пусна пас към Али Соу, но топката бе посрещната от Бодуров, който опита отново мощният си удар, отново неуспешно. В самият край на мача Витоша върна един гол от корнер.