• 39мин

15. Кристиян Малинов (ЦСКА) асистенция - Вив Соломон-Отабор

• 74мин

10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Кристиян Малинов

В 4-та минута след пас на Албентоса, Кери с бомбен удар от дистанция, Кацарев избива, но Уот отблизо довкарва за 1:0.

В 10-та минута след корнер Уот се разминава с топката, а Албентоса с удар много над вратата.

В 13-та минута Уот с хубав пас в центъра на наказателното поле, Соу не достига до топката.

В 14-та минута Мазику пробива отляво и подава чудесно към Соу, той стреля силно, но Кацарев блестящо избива в корнер.

В 19-та минута от корнер Кери центрира, Албентоса удря силно с глава, топката се тупка в земята и влиза в далечния ъгъл на вратата за 2:0.

В 20-та минута Гочев със спестен жълт картон за нарушение срещу Соломон-Отабор.

В 22-та минута все пак Гочев си получава жълтия картон за фаул срещу Соломон-Отабор.

В 25-та минута Кери центрира от пряк свободен, а Соу се разминава на сантиметри.

В 26-та минута Мазику с хубав пробив през центъра и пас към Соломон-Отабор, той с неточен пас към Уот.

В 30-та минута Занев към Малинов в наказателното поле, той с опит за пас, защитник чисти в корнер.

В 35-та минута спестен жълт картон за Котев за фаул срещу Малинов.

В 39-та минута атака тръгнала от пас на Кери към Уот, той с глава в центъра на пелантерията, защитник избива, Соломон-Отабор с пас с глава към Малинов, който от упор разстрелва Кацарев за 3:0.

В 42-та минута прекрасно извеждане с пета на Соу от Уот след двойно подаване, останал сам срещу вратаря Соу бие на сантиметри встрани от вратата.

В 47-та минута Уот открадна топката и изведе Пинто на стрелкова позиция, той с удар, вратарят избива в корнер.

В 49-та минута Кочилов с пас към Котев, който е пресрещнат в наказателното поле и корнер.

В 50-та минута от него Долапчиев с глава на сантиметри от вратата.

В 51-та минута Соломон-Отабор с опит за прехвърляне на вратаря, топката каца на напречната греда.

В 54-та минута от пряк свободен Курупис с удар, Бусато избива в корнер.

В 55-та от пряк свободен Кабов към Кочилов, който стреля, рикошет и корнер.

В 57-та минута балонен удар на Пинто над вратата.

В 61-та минута Котев с бомбен удар от дистанция, Бусато избива, Долапчиев стига до нея, но е пресиран от двама защитника и Бусато лови.

В 63-та минута Уот с опит за пас, но защитник слага крак и Кацарев лови.

В 65-та минута Евандро към Уот, той към Пинто, който с топовен удар бие, но отново блестящ Кацарев избива в корнер. От него центриране и пак вратарят избива.

В 67-та минута Кери с центриране от пряк свободен, Соу с глава над вратата, в същата минута нов удар на Соу, Кацарев лови, и отново в същата минута Уот извежда Евандро, който бие над вратата.

В 70-та минута удар с глава на Долапчиев в гърба на Албентоса, в същата минута Соу с пас към Уот, но защитник е по-бърз.

В 74-та минута двойно подаване между Евандро и Малинов, след което бразилецът с удар, рикошет и гол - 4:0.

В 75-та минута удар на Садула след грешка на Кери, Бусато лови.

В 78-та минута удар на Юрич от дистанция в ръцете на вратаря.

В 80-та минута отново дебютанта Юрич изскочи и стреля, но не толкова добре и защитата се справи.

В 82-та минута от корнер Евандро с технично изпълнение след пас на Кери, в аут.

В 84-та минута спестен жълт картон за Бонев за фаул срещу Евандро.