• 4мин

Георги Минчев (Царско село)

• 40мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА)

ЦСКА​ завърши наравно 1:1 срещу Царско село в последната си контрола по време на лятната подготовка, която се игра на стадион „Българска армия“.

Противникът ни поведе в резултата в 4-та минута с гол на Георги Минчев. Шансове да възстановят равенството се откриха пред Каранга, Джеси, Тиаго и Пинто, преди това да се случи в 40-та минута, когато след удар на Едвин Джеси вратарят на Царско село изби топката в краката на Тиаго Родригес, който беше точен за 1:1.

През първата част Кирил Десподов беше заменен принудително, след като получи контузия в коляното. Неговото място беше заето от Енрике Рафаел.

На почивката Ел Маестро направи още 9 промени, като в игра се появиха Стипица, Жеферсон, Чорбаджийски, Гълъбов, Дюлгеров, Антов, Жоржиньо, Малинов и Йорданов, а от стартовия състав на терена остана само Тиаго.

През втората част отлични възможности за гол имаха Жоржиньо, Енрике, Гълъбов и Дюлгеров, но те не успяха да се разпишат и така се стигна до равенството 1:1 в последната предсезонна контрола.

Заради контузии двубоя пропуснаха Слави Петров, Станислав Манолев, Стойчо Атанасов и Александър Георгиев.