• 68мин

8. Греъм Кери (ЦСКА) асистенция - Али Соу

• 73мин

6. Рубен Пинто (ЦСКА)

Мачът започна с 20 минутно закъснение заради изгасяне на прожекторите и повторното им пускане. Преди самото начало бе почетена паметта на починалия днес Пламен Янков!

Във 2-та минута Соломон-Отабор пробва удар от границата на наказателното поле, но е блокиран.

В 4-та минута Кери изведе добре Соу, той преодоля защитник и би, но топката се удари в главата на Макенджиев и излезе в корнер, а от него след центриране Гълъбов с глава подава в пелантерията, но защитник избива.

В 5-та минута ново разбъркване и Занев пробва удар, който е избит.

В 7-та минута Соломон-Отабор с хоризонтален разсичащ пас към Малинов в наказателното поле, но българският национал не успя да я улучи добре от чиста позиция.

В 11-та минута Кери извежда добре Соу, той връща към Малинов, но топката му дойде малко отзад и не сполучи.

В 12-та минута великолепен удар на Кери от голямо разстояние, Макенджиев с мъка избива.

В 13-та минута отличен удар на Пинто към вратата, малко встрани в аут.

В 20-та минута Мазику подава в наказателното поле, там Кери се опитва да бие от воле, неточно.

В 21-та минута жълт картон за Щерев за влизане отзад срещу Турицов.

В 24-та минута Соломон-Отабор с лошо центриране в наказателното поле отляво, в тази минута и Турицов прави същото отдясно.

В 25-та минута бърза контраатака на дунавци, Макенджиев извежда Христов отляво, той преодолява Турицов и стреля, Бусато спасява, Русинов е пръв до топката и бие супер неточно от чиста позиция.

В 27-та минута страхотен пробив на Мазику отляво и добър пас, но Соу не намери топката.

В 28-та минута от корнер Соу е прехвърлен от топката на милиметри.

В 31-та минута Мазику се пребори за топка и бе фаулиран, но съдията дава добър авантаж, Тиаго пое, залъга, след което отправи удар и след рикошет в Ковачев топката влиза зад Макенджиев за 1:0.

В 34-та Соломон-Отабор пробива отдясно и центрира назад, Ковачев избива в корнер, от него Кери подава на Соу добре, гамбиецът с глава на метър в аут.

В 35-та минута добър удар от дистанция, малко над вратата на Малинов.

В 39-та минута Кери подава на Малинов, той отново стреля и пак малко над вратата.

В 40-та минута Малинов извежда Соу, но топката му бяга и от малък ъгъл удар извън вратата.

В 41-та минута невероятен пропуск на червенобелите – Гълъбов прекрасно изведе Турицов, който я даде на празна врата на Соу, но топката го върна малко назад, а и Соу не отигра перфектно.

В 43-та минута центриране в наказателното поле на червените, Бусато боксира сигурно.

В 45-та минута Мазику извежда Соу, той преодоля защитник и вратаря, но втори защитник му изби топката в корнер.

В 46-та минута на първото полувреме от ъгловия удар Соу бие с глава в аут.

В 50-та минута Щерев пробва да бие от границата на наказателното поле, но Турицов подлага тялото си.

В 51-та минута Малинов извежда перфектно Соу, той надбягва Димов и бие, но неточно над вратата.

В 54-та минута Кери пробива отдясно и подава на Тиаго, той вместо да бие я оставя, но няма нито един армеец там.

В 55-та минута груб фаул на Русанов срещу Турицов, спестен жълт картон.

В 56-та минута от корнер Кери намира Тиаго, той с глава в аут.

В 57-та минута Пинто извежда чудесно Соу, той надбягва защитата и бие, Макенджиев избива, Тиаго с добавка и пак вратарят лови.

В 59-та минута чудесна атака на червенобелите – Малинов намира Кери вдясно, той връща на Пинто, който овладява трудно и от аутлинията дава на свободния Соу, който покачва на празна врата на 2:0.

В 62-та минута жълт картон за Турицов за фаул срещу Русанов.

В 65-та минута пробив на Митков отляво и центриране към Соу, удар с глава встрани от вратата.

В 68-та минута Соу извежда по красив начин Кери отдясно, той с неспасяем шут увеличава на 3:0.

В 69-та минута Митков пробива отляво, дава на Тиаго, който пробва удар, но неуспешен.

В 70-та минута прекрасен финт отляво на Митков и пас по протежение на голлинията, но няма кой да вкара.

В 73-та минута невероятен самостоятелен пробив на Пинто между трима от Дунав и с елегантен удар от границата на наказателното поле с външен фалц вкарва за 4:0.

В 74-та минута далечен неточен удар на Милчев в аут.

В 83-та минута пас в наказателното поле на армейците, но Щерев е спрян от Малинов и Занев, а Бусато лови.

В 86-та минута Уот преодолява двама и играе въпреки фаул срещу него, стига до удар в аут на сантиметри.

В 91-та минута Уот е изведен в наказателното поле и стреля, но е блокиран.