• 50мин

7. Жоржиньо (ЦСКА)

• 84мин

19. Кирил Десподов (ЦСКА) асистенция - Евандро

ЦСКА​ победи Етър с класическото 3:0 на стадион „Българска армия“ в мач от 12 кръг на Първа лига.

Първата опасна атака в мача бе дело на Етър, в 6-тата минута Младенов преодоля Бодуров и пусна пас към Боджаж, който стреля в Черниаускас, страничният съдия обаче правилно бе отчел засада на нападателя на Етър. В 28-мата минута Тиаго центрира от корнер, топката попадна на главата на Божидар Чорбаджийски, котй не сгреши и вкара за 1:0 за ЦСКА. Минута по-късно Рубен Пинто бе изведен сам срещу Христо Иванов, но не успя да увладее добре топката и стрела във вратаря. В 37-мата минута Бодуров стлера с глава след центиране от ъглов удар на Тиаго, но не успя да уцели вратата.

С подновяването на играта ЦСКА получи право да изпълни пряк свободен удар в 49-тата минута. Топката бе центрирана в накзателното поле на Етър, където защитник на гостите изби, топката обаче попадна в Жоржиньо който с мощен удар я вкара във вратата на болярите. в 68-мата минута футболист на Етър стреля силно но неточно от пряксвободен удар. В 75-тата минута Рубен Пинто намери Тиаго в наказателното поле, но удара с глава на Тиаго мина покрай вратата. Минута по-късно отново Тиаго излезе зад защитата и стреля, но топката бе блокирана от защитник на Етър. В 84-тата минута Евандро се провря зад защитата на Етър и върна към Десподов, който с много силен шут я вкара във вратата на Етър за 3:0. В края на полувремето две последователни опасни атаки на Етър останаха нереализирани.