20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Рубен Пинто

• 72мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Вив Соломон-Отабор

22. Али Соу (ЦСКА)

В 5-та минута Тиаго центрира от корнер, Гълъбов през защитник с глава над гредата.

В 13-та минута зверски сблъсък, глава в глава, между Халил и Томаш, Халил пробва да продължи, но е изнесен и след това сменен, а по-късно и откаран с линейка.

В 17-та минута Тиаго пробва да нахлуе, след рикошет топката отива към Уот, но защитник чисти в корнер. След изпълението му Евандро опитва да бие с глава - на метър встрани от вратата.

В 22-та минута опасен шут на Соломон-Отабор от границата на наказателното поле минава на сантиметри в аут. В същата минута Давидов дава на Пинто на същото място, но ударът му е спрян от защитник.

В 24-та минута Тиаго с удар от пряк свободен, Мичев чисти напред.

В 25-та минута Давидов нахлува отляво до аутлинията, пасът му е изчистен в корнер.

В 28-та минута Уот пробива отляво и центрира към Евандро, който стига и играе с глава, но слабо, топката е изчистена и стига след малко до Пинто, който пробва силен удар от дистанция и затруднява Станев, който избива, Уот притичва и довкарва, но съдията вдига засада.

В 29-та минута Соломон-Отабор подава на Давидов в пелантерията до аутлинията, но руснакът е затворен и само корнер.

В 30-та минута от него слаба игра с глава на Гълъбов високо над вратата.

В 32-та минута късо изпълнение на корнер и прострелно центриране във вратарското поле, Предев с глава я насочва под напречната греда за 0:1.

В 35-та минута след продължителна обходна атака Пинто дава на Тиаго, който със силен насочен удар от границата на наказателното поле я праща през куп от играчи в долния ляв ъгъл за 1:1.

В 37-та минута удар високо над вратата на Бастунов.

В 40-та минута Евандро пробва удар, но след рикошет сигурно е уловена от Станев.

В 43-та минута жълт картон за Пинто за нарушение срещу Бастунов.

В 50-та минута удар на Давидов по диагонал излиза встрани от вратата в корнер.

В 53-та минута опасна атака с трима за ерденци, но Илиев се засуетява и Жеферсон отнема, в ответната контраатака Уот със силен шут встрани от вратата.

В 59-та минута Уот се преборва за топка до аутлинията, но пасът му не е достигнат от Соломон-Отабор, закъснял да се впусне напред.

В 60-та минута неточен далечен изстрел на Пинто.

В 67-та слаб удар на Кери над вратата.

В 68-та минута спъване отзад на Мичев срещу Соломон-Отабор - жълт картон.

В 69-та минута опасен шут от пряк свободен удар на Кери е избит с мъка от Начев в корнер, а от него след разбъркване Гълъбов се суети, нова атака, но отново само аут.

В 72-та минута Соломон-Отабор връща назад към Тиаго, който с изключително премерен удар в горния ляв ъгъл вкарва за 2:1.

В 74-та минута от пряк свободен центриране, Черниаускас боксира, Мичев с удар от дистанция - в аут.

В 75-та минута добра атака на армейците, Кери към Тиаго, той връща за Соу, който се извърта и бие - на сантиметри встрани.

В 78-та минута куриозна ситуация - Начев се контузва, гостите нямат друг вратар на пейката, Шаламанов влиза на вратата им, като записва минути за Кариана без да е бил техен футболист.

В 81-та минута атака на червените, Малинов отляво е сам, но пасът му е пресечен.

В 84-та минута от ъглов удар Антов пробва с глава - над вратата.

В 90-та минута Кери се откъсва и е задържан леко от Мичев - дузпа. Соу с насочен удар в горния десен ъгъл вкарва на съотборника си Шаламанов за 3:1.