• 73мин

10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

• 88мин

25. Раул Албентоса (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

В 5-та минута след пас на Соломон-Отабор следва слаб удар с глава на Евандро в ръцете на вратаря.

В 9-та минута отново хубав пас на Соломон-Отабор, този път отляво, Евандро пробва да играе с глава - неуспешно.

В 10-та минута спестен жълт картон на Тиам за фаул срещу Соломон-Отабор.

В 12-та минута след пас на Горанов, Паулиньо отлично подава с глава към Иванов, който с удар отблизо открива резултата - 0:1.

В 18-та минута след центриране от пряк свободен удар на Нашименто, Черниаускас се разминава с топката и тя щастливо се удря в крака на Робърта и влиза във вратата за 0:2.

В 22-та минута след разбъркване от корнер топката стига до Робърта той бие силно и след като се удря в Черниаускас и излиза в нов корнер.

В 23-та минута удар от границата на наказателното поле на Евандро е блокиран от защитник.

В 33-та минута нарушение точно пред границата на наказателното поле подминато от рефера.

В 36-та минута хубаво центриране на Тиаго, Евандро се разминава с топката.

В 37-та минута подминат жълт картон за Райнов за второ грубо нарушение отзад, този път срещу Бикел.

В 43-та минута центриране на Турицов в наказателното поле, там Соу и Евандро се разминават с нея.

В 47-та минута далечен удар над вратата на Паулиньо.

В 46-та минута на второто полувреме недаден жълт картон на Тиам за фаул срещу Соломон-Отабор.

В 50-та минута след центриране на Кери, разбъркване пред вратата, но след игра с глава на Соломон-Отабор и Евандро, вратарят лови.

В 51-та минута хубав удар отляво на Кери, вратарят избива.

В 59-та минута след силни минути за ЦСКА пас на Кери, Соломон-Отабор не стигна навреме до нея за удар.

В 62-та минута в момент с трима в атака за армейците, Кери избира да бие силно над вратата.

В 68-та минута най-накрая жълт картон за Тиам за фаул срещу Малинов.

В 69-та минута непростим пропуск за червенобелите, след като вратарят изби топката от главата на Албентоса, Евандро с глава не успя да вкара на опразнената врата.

В 71-та минута за втори път Миятович бави вкарването на топката, но и за него няма жълт картон.

В 73-та минута пореден фаул на Райнов срещу Кери, даже не е свирено нарушение. В същата минута след центриране на Кери, Евандро овладява технично на гърди и излъга защитник, след което останал сам срещу вратаря я мушна под него за 1:2.

В 75-та минута жълт картон за симулация според съдията за Кери, в много спорна ситуация, в която Горанов го изблъска в наказателното поле и ако не трябваше да се даде дузпа, то картон нямаше със сигурност.

В 78-та минута жълт картон за Албентоса за игра с ръка.

В 81-та минута жълт картон за Бикел за фаул срещу Мохамед.

В 82-та минута след недадено нарушение срещу Бикел, Робърта излезе сам срещу Черниаускас, но се замота и след това последва разбъркване с фаул на Евандро срещу Робърта и много лесен жълт картон за него.

В 87-та минута Мазику излъга чудесно Мохамед и се вряза в наказателното поле и бе задържан, но за съдията дузпа нямаше.

В 88-та след чудесно центриране на Кери, Албентоса с глава заковава топката във вратата за 2:2.

В 89-та минута влизане на скорост на Робърта и силен удар над вратата.

В 90-та минута червен картон на Любомир Петрович за протест и само смешни четири минути продължение на фона на лежането и бавенето на левскарите през целия мач.

В 94-та минута Миланов получава жълт картон за брутален фаул срещу Бикел, за който трябваше да бъде изгонен.