• 44мин

8. Греъм Кери (ЦСКА) асистенция - Брадли Мазику

9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Юрген Матей

Във 2-та минута Кери центрира от корнер, Матей с удар с глава в аут.

В 10-та минута Миланов с шут от дистанция, топката се удря в десния страничен стълб.

Между 11-та и 15-та минута хореография в Сектор Г.

В 15-та минута центриране в наказателното поле на армейците, Жеферсон вади в корнер.

В 19-та минута центриране от ъглов удар, Михайлов избива от главата на нападател в червено.

В 20-та минута Мухар извежда Кери отдясно, той нахлува и стреля силно, Михайлов спасява отбора си. В същата минута Вилдсхут с удар с глава в аут, след подаване с глава на Жеферсон.

В 22-та минута Йомов е фаулиран след финт, но съдията не дава фаул.

В 23-та минута Кери центрира от пряк свободен, Мухар със слаб удар в ръцете на Михайлов.

В 28-та минута центриране от корнер, Шелис отклонява с глава към лявата греда, където пред Жеферсон Миланов със задна ножица вкарва през ръцете на Бусато за 0:1.

В 31-та минута удар на Б. Цонев от дистанция в аут.

В 33-та минута пас на Кери от ъглов удар, Матей с глава над вратата.

В 39-та минута Вилдсхут нахлува отляво и пробва да бие - блокиран.

В 40-та минута Кери извежда Кайседо, той пробва да центрира - ъглов удар. От него Кери намира Кайседо сам срещу вратаря, нападателят с рамо изважда в аут.

В 44-та минута Вилдсхут извежда отляво Мазику, той връща в центъра на пелантерията, спиране на скорост с десния и голов удар с левия крак на Кери - 1:1.

В 50-та минута опасен диагонален удар на Йомов минава близо до гредата.

В 52-та минута Йомов е изведен от Кери отляво, Михайлович успява да извади в корнер.

В 55-та минута жълт картон за Мухар за удар с ръка в главата на Б. Цонев.

В 62-та минута откровен фаул на Горанов срещу Кери, съдията мълчи!

В 63-та минута блокиран удар на Миланов пред наказателното поле.

В 65-та минута удар на Варела над вратата. В същата минута Кайседо е изведен прекрасно от Матей, преборва и надбягва Шелис и матира излезлия напред Михайлов - 2:1.

В 66-та минута жълт картон за Кайседо за свалена фланелка в радостта при гола.

В 72-та минута жълт картон за Р. Цонев за брутално влизане в краката на Баи.

В 73-та минута от корнер Кери центрира, Юга не успява да овладее и отправи удар от добра позиция.

В 77-та минута Баи е изведен прекрасно от Кери, но в последния момент повежда силно, Михайлов избива.

В 81-та минута груба грешка на Михайлович, Кайседо отнема и нахлува, но и той с тежко последно докосване и Михайлов лови.

В 84-та минута жълт картон за Турицов за забавяне при излизане от игра.

В 86-та минута Варела е изведен от Кери в пеналта, пробва труден удар над вратата, има и рикошет и ъглов удар.

В 90-та минута удар с глава на Зайков над вратата.