• 66мин

20. Милош Петрович (Локо Пд)

• 83мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Брадли Мазику

В 4-та минута груба грешка на червената защита, Бусато, Гълъбов и Занев изгледаха как след балонен пас на Карагарен топката бе взета от Салинас и вкарана за 0:1.

В 8-та минута прекрасен пас на Кери от пряк свободен, Антов не стигна за милиметри до удар с глава.

В 11-та минута претенции за игра с ръка на Антов в наказателното поле след удар с Томашевич, ръката беше до тялото, а и се топна пред защитника.

В 16-та минута центриране на Кери от корнер, рожденикът Соу с хубав удар с глава, но топката срещна напречната греда и е изчистена.

В 18-та минута далечен удар над гредата на Кери от пряк свободен.

В 26-та минута красив удар без подготовка на Джеси облизва напречната греда.

В 27-та минута нов пас от корнер на Кери, Антов неточно с глава.

В 29-та минута продължителна атака и разбъркване пред вратата на пловдивчани, но Джеси не успява да бие добре.

В 31-та минута двойно между Пинто и Соу и удар от разстояние в аут на португалеца.

В 34-та минута атака отдясно на Турицов и Джесии и пас към Соу, който плонжира, за да играе с глава, отново се разминава на сантиметри.

В 39-та минута нова атака на армейците, Масоеро чисти пред Соу.

В 43-та минута центриране в наказателното поле на Кери, масово разбъркване, няма кой да я вкара.

В 44-та минута нов пас към Соу на Гълъбов, Соу не успява да се координира и да я вкара сам срещу Луков.

В 48-та минута пак пас на Кери от пряк свободен, пак Антов с глава в аут. В същата минута от наглед безобидна ситуация Аралица надбяга Гълъбов и той трябва да избива в корнер.

В 49-та минута от ъгловия разбъркване и удар на Карагарен, Бусато лови, Алмейда го фаулира и получава жълт картон.

В 52-та минута жълт картон за Петрович за груб фаул отзад срещу Юрич.

В 58-та минута опасна атака отляво - Томашевич подава на Аралица, удар с глава и Бусато лови.

В 59-та минута Юрич с глава след пас отдясно, топката е избита.

В 66-та минута Петрович получава втори жълт картон и съответно червен за фаул срещу Малинов, който също получава жълт картон за реакцията си.

В 68-та минута жълт картон за Турицов за нарушение срещу Умарбаев.

В 70-та минута слаб удар от пряк свободен на Карагарен в ръцете на Бусато.

В 72-та минута пас на Занев, Юрич с неточен удар с глава. В същата минута удар на Карагарен е блокиран от Занев.

В 74-та минута центриране на Турицов в наказателното поле, лош удар на Енрике в аут.

В 76-та минута хубав пас на Кери, Юрич пак не стига за малко до топката и гола.

В 81-та минута удар от пряк свободен на Алмейда в ръцете на Бусато. В същата минута удар в облаците на Евандро.

В 83-та минута феноменален гол за червенобелите - Мазику финтира и подава назад към Тиаго, който с тупалка от дистанция в ъгъла на вратата връща равенството - 1:1.

В 86-та минута чудесен удар на Кери, но Луков с мъка избива, Юрич не успява да направи добавка.

В 87-та минута жълт картон за Кирил Динчев за протести.

В 88-та минута жълт картон за Акрапович за протести.

В 89-та минута слаб удар на Алмейда в аут.

В 90-та минута удар на Занев от разстояние встрани от вратата. В същата минута жълт картон на Занев за фаул срещу Малонга.

В 91-та минута удар на Томашевич от пряк свободен, Юрич чисти в корнер.

В 94-та минута пас на Кери, удар на Енрике, рикошет и корнер, след което удар и на Кери, а след това ирландецът получава жълт картон за симулация.