• 79мин

16. Жаниу Бикел (ЦСКА) асистенция - Денис Давидов

• 84мин

77. Мартин Сандов (Локо ГО)

Срещата започна при топло и слънчево време като още в първата минута Митко Митков бе изведен чудесно и надбяга защитник, но бе изблъскан в гръб в наказателното поле, но съдията остана безмълвен.

Опасна атака на Локомотив в 4-та минута с двойно подаване между Юруков и Михайлов завърши с удар на последния, но Атанасов се хвърли и изби топката.

В 10-та минута Атанасов направи далечен удар в ръцете на вратаря.

Само минута по-късно Занев проби по левия фланг подаде успоредно на вратата, но Уот не успя да настигне топката.

В 12-та минута Юруков пробва далечен удар и след рикошет топката излезе в корнер.

В следващите десетина минути армейците владееха топката и локомотивци заиграха по-грубо, като на три пъти бе спестен жълт картон на техни футболисти в 14-та минута за фаул срещу Антов, в 17-та за такъв срещу Митков и в 20-та за нарушение срещу Фабрини.

В 22-та минута Ахмед би слабо отдалеч в ръцете на Черниаускас.

В 23-та минута Евандро центрира една топка в наказателното поле и след това червените имаха сериозни претенции за игра с ръка на защитник в наказателното поле.

В 31-та минута след лошо изчистване на червената защита, Стефанов би силно, но в аут.

В 34-та минута успешен заход на активния Митков завърши с удар на младока, но в тялото на защитник на Локомотив.

В 37-та минута удар на Михайлов мина встрани от вратата.

След изпълнение на корнер в 43-та минута Томаш би с глава, но в ръцете на вратаря.

В 48-та минута далечен удар на играч на Локомотив мина много над вратата.

В 51-та минута чудесен удар на Жеферсон от пряк свободен в левия ъгъл на вратата бе избит с мъка от вратаря на Локомотив в корнер, а след неговото изпълнение бе спестен нов жълт картон на защитник.

В 56-та минута отново Жеферсон даде прекрасно центриране от пряк свободен удар в наказателното поле, където Соу се извиси и с глава намери горния ляв ъгъл за 1:0.

В 61-та минута атака на червенобелите завърши със силен удар от малък ъгъл на Соу, но вратаря изби в корнер, от който след разбъркване Гълъбов игра с глава, но топката не застраши вратата.

В 63-та минута каращият проби Дурич стреля към вратата, но защитник изби.

В 74-та минута чудесен пас на Соу към Дурич го остави сам срещу вратаря, той пробва да прехвърли стража технично, но топката излезе в аут.

Само минута по-късно и Давидов даде хитър пас към Дурич, но последния не успя да догони топката в наказателното поле.

В 76-та далечен удар на Тиаго завърши в ръкавиците на вратаря.

В 79-та армейците организираха бърза атака, в която Давидов комбинира с Антов, който му върна бързо, Давидов пусна пас към Бикел в наказателното поле и останал сам срещу вратаря Бикел покачи на 2:0.

В 84-та минута двойно подаване на Бикел с Давидов, изведе Бикел отдясно той центрира и Сандов си отбеляза ефектен автогол, с който бе фиксиран и крайния резултат – 3:0.