27. Даниел Димов (Черно море)

• 88мин

9. Томи Юрич (ЦСКА) асистенция - Тонислав Йорданов

Красива хореография на червените фенове в началото на мача.

В 4-та минута Енрике е изведен отляво, надбягва Димов и подава към Соу, но той е блокиран - аут.

В 5-та минута неточен удар на Курьор в гърба на защитник.

В 6-та минута спестен жълт картон за Панайотов за фаул срещу Йомов.

В 9-та минута хубаво подаване на Енрике, Йомов закъснява за см.

В 11-та минута центриране от корнер, Гълъбов с глава встрани от вратата.

В 16-та минута удар от пряк свободен на Белтраме, рикошет в стената, Георгиев лови.

В 22-та минута Белтраме е свален пред наказателното поле, фаул не е даден. Йомов пробива, Белтраме бие с глава, Георгиев избива, Соу се бори и бие, Янчев си вкарва автогол, съдията спорно отменя гола за игра с ръка на Соу.

В 33-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Илиев.

В 34-та минута Панайотов фаулира Жеферсон и изкарва в аут, но съдията дава ъглов удар.

В 36-та минута Панайотов центрира балонно отляво, Курьор вкарва с глава пред Матай и в ъгъла на вратата - 1:0.

В 37-та минута от корнер удар с глава на Белтраме в аут.

В 39-та минута Илиев подава на Иса в наказателното поле, Бусато лови.

В 42-та минута нов недаден фаул пред наказателното поле на Попов срещу Енрике.

В 45-та минута пробив на Белтраме и удар над вратата.

В 45+1-та минута Белтраме подава на Йомов, той отправя удар - блокиран.

По време на почивката в агитката на ЦСКА са хвърлени бомбички извън стадиона.

В 46-та минута Панайотов извежда Иса, който стреля, но Бусато спасява, Гълъбов се засуетява и се бори с Курьор, но съдията отсъжда дузпа.

В 47-та минута жълт картон за Гълъбов.

В 48-та минута Панайотов застава зад топката и бие вляво, но Бусато спасява блестящо, жълт картон за Димов за зверски фаул срещу Соу.

В 52-та минута Мазику пробива отляво и центрира, Белтраме с глава в аут.

В 53-та минута Енрике центрира, блокиран е - ъглов удар.

В 56-та минута центриране от пряк свободен пред червения вратар, разбъркване и изчистване.

В 62-та минута втори жълт и червен картон за Димов за фаул срещу Жеферсон. Панов ще е капитан.

Между 63 и 65 минути играта е спряна заради запалени факли на армейските фенове.

В 80-та минута Панайотов преодоля Антов след грешка на Тиаго, за което получава жълт картон.

В 83-та минута от пряк свободен Курьор стреля, но Бусато спасява.

В 85-та минута два последователни удара на Курьор, първият е блокиран, вторият над вратата.

В 86-та минута жълт картон за Иса за фаул срещу Антов.

В 88-та минута центриране на Тиаго в наказателното поле, Йорданов сваля с глава и Юрич я забива пак с глава в мрежата за 1:1.

В 90-та минута е подмината кристална дузпа за армейците след игра с ръка на Янчев в наказателното поле след атака на Соу.

В 90+1-та минута Кери преодолява трима и подава по голлинията, Соу и Матай не успяват да я стигнат.

В 90+3-та минута ново грандиозно разбъркване, Кейта центрира, Юрич сваля, Матай със силен удар над вратата.

В 90+5-та минута удар на Юрич в аут. Жълт картон за Георгиев за бавене на играта.

В 90+7-та минута Матай се бори отляво и центрира - корнер.

В 90+8-та минута Йорданов центрира от ъгловия, Антов с глава на сантиметри от гредата.