• 55мин

9. Тони Уот (ЦСКА) асистенция - Греъм Кери

• 62мин

9. Тони Уот (ЦСКА) асистенция - Тиаго Родригеш

В 5-та минута от пряк свободен центриране и удар с глава над вратата на железничарите.

В 6-та минута опит за извеждане на Уот, но защитник избива в корнер.

В 7-та минута от ъгловия удар сериозно разбъркване, претенции за игра с ръка на защитник.

В 8-та минута удар на Малинов, но топката се отбива в тялото на Уот.

В 10-та минута удар от пелантерията на Давидов високо над вратата.

В 11-та минута и Пинто пробва удар от дистанция, също високо над вратата.

В 18-та минута опит за атака отляво чрез Соломон-Отабор, който намира Уот, шотландецът игра с глава, но защитник изпреварва Соломон-Отабор.

В 20-та минута феноменален гол на Давидов, след като получи от Соломон-Отабор, овладя технично на около 25 метра от вратата, преодоля защитник и след това с прекрасен удар в десния горен ъгъл откри резултата – 0:1.

В 26-та минута Мазику намира свободен Давидов в наказателното поле, той със самочувствие овладя и през човек би технично, но топката се удари в гредата и излезе в аут.

В 33-та минута от пряк свободен Христов стреля на около метър в аут.

В 35-та минута чудесна атака на армейците отдясно първо чрез Уот, след това Кери връща назад и красив удар на Мазику от границата на наказателното поле над вратата.

В следващата минута Давидов изведе Уот, но Минков слага крак пред топката и тя излиза в аут.

В 38-та минута Соломон-Отабор дава на Давидов, той бие и топката след рикошет излиза в корнер.

В 42-та минута недаден фаул за тежко нарушение срещу Соломон-Отабор.

В 47-та минута на второто полувреме недаден жълт картон на Чалъков за груб фаул срещу Пинто.

В 48-та минута удар на железничари, Антов избива.

В 55-та минута след центриране от пряк свободен на Кери, Уот с летящ плонж забива с глава топката в мрежата за 0:2.

В 58-та минута Уот се завърта в пелантерията опасно, защитник избива топката в корнер от краката му.

В следващата минута от ъгловия удар след пас на Кери, Антов играе с глава и топката излиза в аут на метър.

В 60-та минута Бусато избива с глава на границата на наказателното поле пред нападателите.

В 62-та минута след отнемане на Тиаго и чудесен извеждащ пас, Уот надбяга двама защитника, не пада след леко задържане, а лъже вратаря и прави резултата класически – 0:3.

В 70-та минута недаден жълт картон на Янев за фаул срещу Малинов.

В 71-та минута Кери с удар от пряк свободен, Василев спасява топката.

В 74-та минута грешка на Албентоса води до опасност, но Антов се намесва добре и чисти.

В 76-та минута още едно явно нарушение срещу Соломон-Отабор подминато от съдията.

В 78-та минута слаб удар на Янев от дистанция, но Бусато се намесва, но в същата минута нова атака на домакините завършва с удар на Христов, като Бусато избива и него, имаше сериозни съмнения за засада при втория удар.

В 86-та минута от корнер Уот стреля с глава, рикошет и нов ъглов удар, от него и Албентоса с глава бие, но Василев спасява, а съдията дава и нарушение на железничарите.

В 92-та минута неточен и силен удар много над вратата на Христов.