• 52мин

10. Евандро (ЦСКА)

Срещата започна при разкъсана облачност и температура от 26 градуса.

В 3-та минута спестен жълт картон на Шкорич за удар с ръка срещу Евандро.

В 7-та минута отлично овладяване и добър пас на Фабрини към Евандро, който не успя да направи добър удар.

В 12-та минута отново спестен жълт картон на Клайнхайслер за фаул срещу Фабрини.

В 16-та минута жълт картон за Фабрини за нарушение срещу Жапер.

В 21-та минута хубава атака отляво на Бочкай и удар с глава на Манце в ръцете на Черниаускас.

В 26-та отново Манце с удар от границата на наказателното поле минава покрай вратата.

В 28-та минута отново шут от дистанция на хърватите, рикошет и тъч за Осиек.

В 29-та минута жълт картон за Шорша за фаул отзад срещу Фабрини.

В 45-та минута атака отляво на Бочкай и шут по диагонал, от Бодуров излиза в корнер.

В 46-та минута втори спестен жълт картон на Клайнхайслер за нарушение срещу Фабрини.

В 47-та минута армейците започнаха второто полувреме с многоходова атака и шут от дистанция на Тиаго над вратата.

В 52-та минута Евандро овладя отляво на наказателното поле, успя да се пребори със защитник и с фамозен падащ лист извън пеналта разстреля вратаря на гостите за 1:0 за ЦСКА.

В 55-та минута отново далечен и отново неточен удар на Тиаго.

В рамките на една минута - 58-та - три недадени фаула на Манце и недаден жълт картон, но в същата минута за протести Бочкай с жълт картон.

В 59-та минута далечен неточен удар на Шкорич рикошира в друг нападател на Осиек и излиза в аут.

В 62-та минута недаден втори жълт и респективно червен картон на Бочкай за фаул срещу Бикел.

В 66-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Шорша.

В 71-та минута жълт картон на Антов за фаул срещу Шутало.

В следващата минута пас на Клайнхайслер от пряк свободен и слаб удар с глава в аут на хърватите.

В 74-та минута голямо разбъркване в наказателното поле на армейците след корнер завършва с неточен удар на Манце в аут.

В 80-та минута центриране на Бочкай от пряк свободен - Марич играе опасно с глава в аут.

В 82-та минута грешка на Жеферсон води до силен удар на Клайнхайслер среща гредата и излиза в аут.

В 86-та минута супер неточен удар над вратата на Шкорич.

В 87-та минута нов недаден картон на Манце за фаул срещу Кери.