• 21
    71′
  • 35мин

10. Евандро (ЦСКА) асистенция - Рубен Пинто

Още в 1-та минута бърза атака на Ред Бул и слаб удар, Черниаускас спасява без проблеми.

В 7-та минута фиксираме първата масирана атака на червените, добро разиграване и пас към свободния Атанасов, при изгодна ситуация той с много лошо центриране.

В 11-та минута реферът показа, че ще свири пристрастно – първи спестен жълт картон за фаул срещу Митков.

Добро центриране от фаул към Евандро в 12-та минута, той с опит за странична ножица, но високо над вратата.

В 18-та минута Тиаго от пряк свободен удар встрани от вратата.

В 20-та минута опасен пробив на австрийците, топката е изчистена пред краката на нападател в корнер.

От корнера в 21-та минута слаб удар с глава на нападател от Залцбург е изчистен напред.

Нов удар на Ред Бул в 22-та минута от границата на наказателното поле излиза в аут.

В 24-та минута голям пропуск за армейците – след чудесен пробив отляво на Евандро и добър пас, Пинто не можа да засече топката добре, а веднага след това и Томаш пробва далечен удар минал високо над гредата.

В 32-та минута от пряк свободен удар топката стига до главата на нападател на австрийците, но ударът е слаб и вратарят на ЦСКА лови сигурно.

В 35-та минута страхотен гол за червенобелите – Уот се пребори за топката, даде към центъра, Пинто пое и изведе Евандро, който прехвърли вратаря за 1:0.

Добра атака на Ред Бул отдясно в 37-та минута и нова спасяване на Черниаускас.

В 39-та минута нова бърза атака на Залцбург отдясно завърши с нов корнер, а след него последва слаб удар с глава, разбъркване и изчистване на топката напред.

И на Юнузович е спестен жълт картон в 40-та минута.

В 44-та минута Тони Уот е изведен добре, но избяга леко вдясно, след което центрира добре и Евандро се размина за малко с топката и втори гол.

В 45-та минута отново Тиаго стреля от пряк свободен удар и пак в ръцете на вратаря.

Още в 46-та минута, в самото начало на втората част, атака на Ред Бул отляво води до нов корнер.

Нова атака отляво в 49-та минута и пас към Минамино, но той с комично отиграване изпрати топката в облаците.

В 50-та минута първо Митков след прекрасен удар за малко не намери вратата и топката излезе на сантиметри в аут, а веднага след това бърза контраатака и удар бяха спряни след като Томаш подложи тялото си.

В 52-та минута Гълъбов с добра намеса изпревари нападател и изчисти топката в корнер, след него се стигна до красив далечен удар малко над напречната греда.

В 61-та минута Бузато изпревари нападател и изби, но съдията даде безумна дузпа в полза на австрийците.

Минута след това Привляк изпусна наказателния удар след като стреля високо над вратата.

В 63-та минута отлична атака на армейците Евандро игра добре и подаде на Соу, който стреля силно, но след рикошет топката излезе в корнер.

В 68-та минута неточен удар на Залцбург бе избит в корнер.

Две минути по-късно Фаркас с много хубав изстрел, за щастие топката излиза на сантиметри в аут.

Нова бърза атака на австрийците в 73-та минута, но те грешат в последния пас и вратарят на ЦСКА лови топката.

Силен удар на Тиаго в 75-та минута е пресечен от защитник и топката излиза в корнер.

Атака на Ред Бул в 78-та минута завършва с диагонален пас и удар с глава, но топката е в аут.

В рамките на две минути през 79-та и 80-та минути, нови два спестени жълти картона след нарушения срещу Бикел и Тиаго.

В 86-та минута първо изстрел от пряк свободен удар бе избит от Антов в тъч, а след неговото изпълнение последва нов силен удар над вратата.

В 92-та минута Бузато прехвърли с пас цялата защита на Ред Бул, но излезлият сам срещу вратаря Пинто се засуети и загуби топката.