• 34мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Жеферсон Телес

22. Али Соу (ЦСКА)

Във 2-та минурта остро подаване на Йомов, удар, рикошет в Жесуш и корнер.

В 3-та минута след разбъркване от корнер в наказателното поле на армейците следва удар - блокиран.

В 5-та минута Йомов центрира отдясно, Санкаре не стига до удар с глава, нов пас отляво на Мазику, пак Санкаре се разминава и от крака му топката стига до Тиаго, който от границата на наказателното поле разстрелва Боер за 1:0.

В 8-та минута удар на Педро, Занев блокира.

В 10-та минута Соу получава пас и пробва да надбяга защитата, вратарят излиза и лови.

В 11-та минута Йомов е изведен отдясно и пробва пас към Соу, Кумбула пресича - ъглов удар.

В 15-та минута извеждащ пас на Юга към Соу, само излезлият напред Боер предотвратява атаката.

В 17-та минута изведене е Майорал, но много близо до аутлинията и теренът му идва къс.

В 22-та минута центриране отдясно на Бр. Перес, Майорал сваля на Миланезе в пелантерията и той с удар в ъгъла вляво изравнява - 1:1.

В 28-та минута опит за центриране-удар на Педро над вратата.

В 30-та минута Юга се бори за топката в центъра на терена и след това извежда страхотно Тиаго, който сам срещу вратаря бие на сантиметри встрани от гредата.

В 34-та минута Соу пресира Диавара, Жеферсон пресича и извежда Соу, който сам срещу Боер го прехвърля за 2:1.

В 38-та минута Йомов центрира, Санкаре се бори, но не успява да играе добре и фаулира Бр. Перес.

В 40-та минута удар на К. Перес, рикошет в Юга - корнер.

В 41-та минута центриране на Педро, Санкаре изпреварва Майорал и чисти.

В 43-та минута Майорал с опит за удар, Матай блокира.

В 46-та минута Йомов пробва да изведе Санкаре, защитата се справя.

В 51-та минута остра атака на вълците - двойно подаване между К. Перес и Майорал и удар на последния, но в корнер след рикошет. От него пас и удар с глава на Смолинг, Тиаго избива.

В 52-та минута Антов спира Бамба в наказателното поле.

В 53-та минута от корнер разбъркване и Жеферсон избива пред Жесуш в ъглов удар.

В 54-та минута пак атака на Рома - защитата се справя. В същата минута пас на Бр. Перес, Бусато лови пред Майорал.

В 55-та минута грешка на Фасио, който връща лошо, Соу пресича и матира отново Боер за 3:1.

В 58-та минута Бр. Перес с шут над вратата от пряк свободен.

В 59-та минута Мазику с пас отляво, Соу се разминава на милиметри с гола.

В 61-та минута Мазику с пас, Тиаго вместо да бие прави неточен пас. В същата минута Майпрал срещу двама защитника на шпагат и Бусато, бразилецът лови.

В 67-та минута пас към Карсдорп в наказателното поле, Матай с глава пресича, Бусато лови.

В 73-та минута Антов отнема от Педро в наказателното поле. В същата минута удар на К. Перес блокиран от Матай.

В 79-та минута Тиаго дава на Ахмедов, той пробва двойно, но с неточен пас.

В 81-та минута силно подаване на Педро слага край на римска атака.

В 83-та минута жълт картон за Трипи за вдигнат крак срещу Антов. В същата минута грешка на Карсдорп, Смолинг спира Белтраме.

В 87-та минута Педро нахлува в пеналта, Гълъбов го спира с цената на ъглов удар.

В 89-та минута жълт картон за Антов за фаул пред наказателното поле.

В 90-та минута К. Перес с удар над вратата от пряк свободен.