• 82мин

24. Петър Станев (ЦСКА)

• 86мин

Алози Шиди (ЦСКА)

Червените​ победиха своите съперници в един интересен двубой, в който паднаха общо седем гола. Двубоят приличаше не толкова на контрола, а на редовна среща, тъй като имаше доста груби нарушения.

Головата серия за отбора на ЦСКА бе открита в 16-ата минута от Лео Лима, който бе чудесно изведен по дясното крило, нахлу в наказателното поле и със силен изстрел разстреля вратаря на гостите.

Играчите на Септември не паднаха духом след това попадение и само четири минути по-късно резултатът бе изравнен – след центриране отляво Илиян Симеонов бе оставен непокрит в наказателното поле на Стоян Колев и без проблеми отбеляза с глава.

Само минута по-късно Стоян Колев предотврати ново попадение във вратата си, след като парира изстрел на откъснал се сам нападател на Септември.

Още преди почивката Маркос Чарас получи разтежение и в 27-ата минута бе заменен от Александър Томаш.

Тримата вратари на ЦСКА си разделиха по една трета от мача, като Ивайло Иванов влезе в игра в 30-ата минута, а Генко Славов - в 60-ата.

В 35-ата минута Велизар Димитров бе спънат в наказателното поле на Септември и реферът отсъди дузпа, която секунди по-късно Емил Гъргоров превърна в нов гол.

Лео Лима за пореден път разигра защитниците на Септември, напредна отдясно в наказателното поле на гостите, центрира остро по земя и за чудесно пласиралия се Родриго Соуса не бе проблем да направи резултата 3:1.

На почивката старши треньорът на ЦСКА направи доста смени в отбора си. В игра влязоха Георги Антонов, Йордан Върбанов, Батамаг Глонер, Христо Янев, Евгени Йорданов и Петър Станев.

В 58-ата минута в игра се появиха и другите двама африкански играчи, които са на проби в отбора - Алози Шиди и Саного Иса. Те замениха Тодор Янчев и Алтин Хаджи, които бяха последните титуляри, останали на терена.

След 74-ата минута армейците останаха с десет футболисти, след като Евгени Йорданов напусна терена контузен.

След центриране отляво, в 77-ата минута, нападателят на Септември Павел Алексиев с глава намали резултата.

Другите две попадения за ЦСКА бяха отбелязани от Петър Станев и от камерунеца Алози Шиди, съответно в 83-ата и 86-ата минута.