• 32
    Кристиян Якобсен

• 69мин

32. Кристиян Якобсен (Сьондерийске)

ЦСКА​ загуби с 0:1 от Сьондерийске в последната контрола на испанска земя. Датчаните започнаха изключително активно срещата и имаха превъзходство в първите минути на мача. Постепенно армейците стабилизираха изявите си и след 20-тата минута установиха пълен контрол над събитията на терена. Червените създадоха и няколко отлични ситуации за гол, но защитата на датчаните се изяви на ниво и попречи на Каранга, Кулма, Педро и Арсенио да реализират. Второто полувреме също започна добре за ЦСКА, но постепенно и умората от лагера започна да си казва думата. Съставът на Сьондерийске беше по-свеж и създаде няколко положения през отличния в този мач Китанов. Все пак датчаните стигнаха до попадение в 69-тата минута, когато Якобсен реализира от малкото наказателно поле. До края на срещата играта бе равностойна като червените не успяха да стигнат до изравнително попадение.