Мара (Униреа)

• 48мин

9. Хосе Гарсес (ЦСКА)

Начало на мача. Срещата стартира с пускане на химните на двата отбора.

5' Йордан Юруков отправи удар към вратата на вратаря на Унирея Григоре от около 30 метра. Ударът обаче не бе достатъчно силен.

8' Опасно влизане на Удоджи в наказателното поле, но защитник на Унирея му отне топката.

15' Равностойна игра през първите 15 минути. Нищо опасно пред двете врати.

21' Жълт картон за Удоджи за груба игра.

23' Нов пробив на Удоджи в полето на гостите. Този път топката е избита в ъглов удар. След него обаче символичните гости чистят кълбото далеч от вратата.

30. Лоша намеса на вратаря на румънците, който хвана топката извън наказателното поле. Реферът Франсиско Роман даде пряк свободен удар. Георги Илиев обаче не можа както вчера да разстреля вратата, след като вратарят изби с мъка в корнер.

38' - Гооол!!! Йордан Юруков вкарва от пряк свободен удар. Топката се удари в лявата греда и влезе във вратата.

39' Минута след гола Фелипе Машадо извърши нарушение в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Ивайло Петров обаче спаси удара на ветерана Мунтеану. Машадо получи жълт картон.

42' Центриране от ъглов удар. Топката падна в оставения сам на метър от дясната греда Мара, който със силен шут вкара за 1:1

45' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.

46' Стойчо Младенов прави първите си три смени. Излизат Ивайло Димитров, Георги Илиев и Ивайло Петров, на тяхно място се появяват Илко Пиргов, Маркиньос и Хосе Гарсес.

48' - Гооолллллл. Хосе Гарсес бележи за ЦСКА. Защитник на Унирея върната топката към влезлия през второто полувреме бивш румънски национал Богдан Стеля. Гарсес обаче се възползва от мудността на вратаря взе топката преди него, след което го премина и вкара за 2:1.

51' Играта бе спряна за минута-две, след като на Петре му бе оказана медицинска помощ.

62' Центриране в наказателното поле на ЦСКА, но топката е изчистена.

70' Ново грубо нарушение срещу Данчо Юруков. Играте е прекъсната за оказване на медицинска помощ.

75' Хубав пас към Флорентин Петре, който сам срещу Богдан Стеля, успя да го излъже, след това финтира и защитник и когато отправи удар, Стеля успя да избие. От ЦСКА имаха претенции, че Стеля е играл извън наказателното поле, но реферът в крайна сметка даде съдийска топка.

82' Четвърта смяна за Стойчо Младенов. Муса Гай влиза на мястото на Петре.

83' Жълт картон за Тодор Янчев за грубо влизане.

92' Нов шанс за румънците, но Пиргов спаси удара с глава на Константин

93' Край на мача. ЦСКА се класира на финала на турнира в Пего.