85′

13. Юнус Санкаре (ЦСКА) асистенция - Али Соу

• 90+5мин

17. Реян Даскалов (Царско село)

Любослав Пенев не е на резервната скамейка на Царско село заради физическо неразположение. Минути преди мача Ахмед Ахмедов получава контузия на разгрявката и отпада от стартовия състав за сметка на Джером Синклер.

В 3-та минута жълт картон за Георгиев за фаул срещу Пеняранда.

В 4-та минута удар на Пеняранда от пряк свободен в ръцете на Пласид.

В 5-та минута Васев центрира в наказателното поле на армейците, Жеферсон избива с глава, Евтимов лови сигурно.

В 13-та минута центриране на Жеферсон от пряк свободен, удар с глава, но Пласид лови.

В 20-та минута удар на Балтанов от пряк свободен, рикошет в стената и корнер.

В 23-та минута Жеферсон докосва топката при изпълнение на пряк свободен, Пеняранда бие на сантиметри встрани от вратата.

В 25-та минута Васев е изведен отляво и стреля, Евтимов избива. В същата минута втори пореден груб фаул на Педро е подминат без жълт картон.

В 27-та минута Жеферсон стреля от пряк свободен, топката с поредица от рикошети, след което е избита.

В 28-та минута силен шут на Будинов над вратата.

В 35-та минута удар на Пеняранда в стената от пряк свободен.

В 38-та минута Манев с далечен удар над вратата.

В 39-та минута Занев е сменен принудително, Антов слага капитанската лента.

В 40-та минута спестен жълт картон за Балтанов за фаул в гръб на Санкаре.

В 41-та минута свирено е нарушение за Царско село без Пеняранда да докосне Педро при чист шпагат.

В 42-та минута бърза контра на червените, Пеняранда извежда Кейта, но той е изпреварен от защитник.

В 45-та минута центриране отляво на Мазику, Синклер с глава в аут.

В 47-та минута удар на Пиняранда, Пласид лови.

В 58-та минута чудесно двойно подаване между Санкаре и Енрике, след което Юнус със силен удар, Пласид акробатично спасява.

В 61-та минута силен удар на Мазику отдалеч, встрани от вратата.

В 63-та минута Мазику подава на Пеняранда в пеналта, нападателят се засуетява.

В 65-та минута Кери извежда Соу, той е съборен, Турицов пробва удар, но е блокиран.

В 68-та минута отлична намеса на Мазику в наказателното поле срещу Лука.

В 73-та минута Кери пробива между двама отдясно и центрира опасно, Соу се размина, Педро с отиграване опасно и за неговата врата, но в крайна сметка - корнер.

В 74-та минута опасна контра за Царско село, Будинов с лоша преценка.

В 75-та минута Балтанов със спестен жълт картон за безумно влизане срещу Кери, след което почна и да лежи и бави.

В 76-та минута прекрасна атака отляво, Йомов на Мазику, той с хубав пас назад, Пеняранда с глава в аут.

В 77-та минута жълт картон за Бандаловски за реплика.

В 80-та минута Андерсон преодолява отляво Кери и бие, но Евтимов избива в ъглов удар.

В 82-та минута Белтраме на Кери отдясно, той с центриране, Соу се разминава.

В 83-та минута от корнер центриране на Кери, Соу и Антов не успяват да я насочат добре - пак ъглов удар.

В 84-та минута Мазику е съборен с удар с главата в наказателното поле, съдията замълчава престъпно.

В 85-та минута жълт картон за Балтанов за фаул срещу Белтраме.

В 86-та минута Кери пробива и извежда Пеняранда, той с пас в ръцете на Пласид.

В 89-та минута жълт картон за Васев за протести.

В 90-та минута Соу получава топката отдясно в наказателното поле, гардира между трима и подава чудесно на голлинията, където няма кой да спре Санкаре, който забива топктата за 1:0. Претенции на гостите за игра с ръка на Кери в предходна ситуация, но топката се удари там след близък рикошет.

В 90+3-та минута Йомов пробива отляво и центрира на Санкаре, той стреля в ръцете на Пласид. В същата минута Андерсон с пробив отляво и пас, Ушагелов сам срещу вратаря с глава над вратата.

В 90+4-та минута жълт картон за Евтимов за бавене.

След края на мача червен картон за Даскалов за обиди и агресивно поведение.