Даниел Червенков (ЦСКА мл.)

5. Тодор Янчев (ЦСКА)

• 82мин

30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

ЦСКА​ победи юношите си старша възраст “А” с 3:1 в контрола, играна на клубната база в Панчарево.

За тима на Димитър Димитров играха почти всички налични футболисти, както и Красен Вълков, Ангел Йошев и Адриан Олегов от Конелиано (Герман).

Резултата откри Евгени Йорданов в 13-ата минута. Хубава топка го намери пред наказателното поле на юношите, той се обърна и стреля в обратния ъгъл на вратаря за 1:0.

През второто полувреме юношите успяха да изравнят чрез Даниел Червенков в 54-ата минута. При едно разбъркване и поредица от удари в наказателното поле на ЦСКА Даниел Червенков, с хубав удар от няколко метра, разстреля Ивайло Иванов за 1:1.

В 80-ата минута Адриан Олегов задържа в наказателното си поле дошлия на проби от Добруджа халф Георги Няголов и реферът Костадин Костадинов отсъди дузпа. Зад топката застана капитанът на армейците Тодор Янчев и вкара за 2:1.

Крайният резултат оформи минута по-късно Йордан Тодоров. В 82-ата минута той си пусна една топка на скорост покрай последния бранител на юношите, премина го и стреля неспасяемо в горния десен ъгъл на вратата за 3:1.