• 49мин

10. Георги Йомов (ЦСКА) асистенция - Брадли Мазику

• 62мин

27. Даниел Димов (Черно море)

В 5-та минута Кайседо нахлува в наказателното поле, Димов го изпреварва и връща на вратаря, който лови топката, съдията не вижда причина да отсъди закономерен непряк свободен удар.

В 10-та минута Дробаров връща рисковано на Дюлгеров, Чарлз бързо го пресира, вратарят пробва да изчисти, но нападателят блокира успешно, поема топката и вкарва на празна врата дебютния си гол за ЦСКА - 1:0.

В 13-та минута спестен жълт картон за Матай за фаул срещу Илиев.

В 14-та минута Мазику влиза отляво в пеналтерията и подава на Йомов, който е спрян непозволено от Гарсия, но съдията не дава дузпа.

В 16-та минута спестен жълт картон за Вион за фаул срещу Велев.

В 17-та минута слаб удар на Димов с глава след корнер в ръцете на Бусато.

В 19-та минута красива атака на червените, Йомов пробива отдясно и центрира опасно, Чарлз с глава се разминава, удар на Тиаго е блокиран. В същата минута ново центриране, Попов с глава избива в ъглов удар.

В 20-та минута след неговото изпълнение Чарлз играе с глава при трудна топка, защитата се справя.

В 26-та минута подаване на Касми, Родриго не стига до топката.

В 27-та минута Йомов отнема топката на Попов, нахлува отляво и стреля в аут.

В 28-та минута центриране на Мазику отляво, Чарлз трудно стига до топката и бие с плонж - аут.

В 33-та минута пас от корнер на Вион, удар на Кайседо, за нещастие топката се спира в главата на Синклер и излиза в аут.

В 36-та минута спестен жълт картон за Гарсия за фаул срещу Вион.

В 37-та минута Мазику с нов пробив и силен удар, Дюлгеров избива, Кайседо овладява и стреля от малък ъгъл, топката се спира в мрежата, но от външната страна на вратата.

В 38-та минута Синклер нахлува в пеналта отдясно, пусна си топката дълго, Чарлз притичва и Димов го фаулира - дузпа.

В 39-та минута зад топката застава Йомов, шут вляво по земя, Дюлгеров е близо, докосва, но не успява да спре удара - 2:0.

В 47-та минута подаване от пряк свободен на Родриго, Илиев с неточен удар.

В 49-та минута Кайседо отнема топка на Попов, Мазику се втурва по левия фланг и подава пред наказателното поле, където Йомов с прецизен изстрел между краката на Дюлгеров прави резултата класически - 3:0.

В 50-та минута Гомеп в пеналта дава на Илиев, нов лош удар над вратата.

В 55-та минута след центриране от корнер се стига до удар на Мазику, а Синклер отблизо я чуква, но само аут.

В 56-та минута жълт картон за Дробаров за протести.

В 60-та минута разбъркване пред червената врата след ъглов удар, Илиев с удар - блокиран, Гомеш пробва акробатика - супер неточно.

В 61-та минута жълт картон за Вион за нарушение срещу Касми.

В 62-та минута центриране от пряк свободен на Родриго, Димов с глава в противоположния ъгъл намалява на 3:1.

В 64-та минута Синклер нахлува отдясно и пробва да бие в ръцете на Дюлгеров.

В 67-та минута невероятен рейд на Чарлз между трима, когато пробва да даде на свободния Йомов бърка паса. В същата минута удар на Родриго над вратата.

В 69-та минута жълт картон за Кайседо за удар с глава в лицето на Димов, нападателят беше с гръб към него и в борба за висока топка - странно решение.

В 73-та минута спестен жълт картон за Панайотов за фаул срещу Йомов. В същата минута спестен жълт картон и за Гомеш за подлагане на Матай.

В 74-та минута жълт картон за Кох за нарушение срещу Илиев - също супер спорно решение, по-скоро Илиев вдигна опасно крак и подложи на Кох.

В 84-та минута Кайседо е изведен с дълъг пас от Бусато сам срещу вратаря, но спира топката с ръка.

В 85-та минута Ангелов се разминава с топката след пас от Родриго.

В 86-та минута жълт картон за Панов за фаул срещу Енрике.