32. Мартин Дичев (Черно море)

• 43мин

9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Йоан Баи

В 9-та минута Мухар получава вляво и дава пас в пеналта, няма кой да засече.

В 12-та минута Турицов извежда Баи отдясно, пас към Кайседо, Дюлгеров пред него лови.

В 13-та минута Кайседо извежда Вилдсхут, който бие, но Дюлгеров избива в ъглов удар.

В 15-та минута опасен пробив на Андраде и подава, но защитата в червено се справя.

В 17-та минута Баи пробива и подава в наказателното поле, но Кайседо не успява да стреля.

В 20-та минута Кайседо подава на Вилдсхут отляво, той с прострелно подаване, Баи с плонж бие, Дюлгеров трудно избива, топката се удря в Дичев и влиза във вратата за 1:0.

В 23-та минута жълт картон за Сердюк за опасна игра срещу Метс.

В 25-та минута Кайседо е изведен и се понася пред Атанасов, но Дробаров успява да му отнеме. В същата минута жълт картон за Мухар за фаул срещу Гарсия.

В 26-та минута пробив на Вилдсхут отляво, имаше опция да подаде на Чатакович, но бие, Дюлгеров избива в корнер, но съдията дава аут.

В 27-та минута спестен жълт картон за Василев за фаул срещу Мазику.

В 30-та минута Кайседо е изведен сам срещу вратаря отлично от Вилдсхут, надбягва защитата, но бие на милиметри в аут.

В 35-та минута Чатакович с удар от пряк свободен над вратата.

В 42-та минута центриране отляво на Андраде, Метс с отлична реакция спира атаката, Мазику отдалечава.

В 43-та минута Чатакович пуска на Баи отдясно, той центрира, Кайседо с глава стреля в долния ляв ъгъл за 2:0, но страничния съдия вдига флага.

В 45-та минута след дълго разглеждане с ВАР, голът е признат.

В 45+2-та минута центриране на Попов отдясно, Турицов избива.

В 46-та минута центриране на Василев, Вилела бие слабо с глава, следва нов удар, който е блокиран, а в последвалата контра Кайседо не успява да надиграе защитата.

В 49-та минута грешка в защитата на моряците, Вилдсхут краде топката, Дюлгеров излиза и избива.

В 50-та минута изважда топка в аут след борба с Матей, съдията дава корнер.

В 51-та минута Чатакович е фаулиран от Попов, съдията странно не свири.

В 52-та минута Сердюк е изведен, но губи топката, а има и засада.

В 53-та минута страхотна дефанзивна намеса на Баи спира атака отляво.

В 56-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Сердюк.

В 58-та минута продължителна атака на червенобелите завършва с блокиран изстрел на Вилдсхут.

В 59-та минута Мазику спира шут на Сердюк, след това удар много над вратата на Василев.

В 60-та минута Метс се подхлъзва в пеналта и Панайотов овладява и бие, но ударът му е блокиран.

В 61-та минута Чатакович има опция за пас към Кайседо, но се забавя и Димов с шпагат го спира.

В 62-та минута удар на Гарсия встрани от вратата.

В 68-та минута спасяване на Евтимов след шут на Василев - корнер.

В 71-та минута жълт картон за Панайотов за удар с ръка в лицето на Жеферсон.

В 74-та минута Жеферсон центрира от пряк свободен, Мухар с глава стреля над вратата.

В 76-та минута Кръстев е изведен и поема напред, надбягва Дробаров, който го фаулира в наказателното поле и съдията дава дузпа, ВАР разглежда ситуацията.

В 79-та минута съдията отива да гледа ситуацията.

В 80-та минута след разглеждането реферът отменя дузпата, несправедливо, Дробаров закача крака на Кръстев.

В 83-та минута жълт картон за Турицов за нарушение срещу Андраде.

В 86-та минута изстрел на Попов, рикошет в Матей и корнер.

В 88-та минута центриране отдясно на Гомеш, Турицов вади в ъглов удар.

В 90+2-та минута Гарсия бие в стената от пряк свободен - корнер. В същата минута центриране от него на Милушев, Гомеш с глава бие над вратата.

В 90+6-та минута центриране от пряк свободен, удар с глава на Вилела над вратата.