• 6мин

27. Войтех Кубиста (Яблонец) асистенция - Владимир Йовович

• 35мин

25. Владимир Йовович (Яблонец)

В 4-та минута Белтраме получава пас от Соу и пробва удар от границата на наказателното поле, блокиран от защитник. Антов получава жълт картон за фаул срещу Плехати.

В 6-та минута след центриране на Йовович от корнер, Кубиста с глава вкарва за 1:0.

В 10-та минута спестен жълт картон за Холик за фаул срещу Евандро.

В 14-та минута чудесно излизане на Бусато, за да изчисти в тъч пред Сикора.

В 17-та минута Соу се пребори за топката и отправи удар встрани от вратата.

В 25-та минута удар с глава на Евандро в аут след центриране от корнер на Занев.

В 26-та минута след пас от корнер и защитник избива - претенции за игра с ръка и дузпа за червените.

В 28-та минута атака отляво и шут на Долежал след пас на Сикора - излиза в аут за малко.

В 30-та минута продължителна атака на армейците завършва с далечен неточен удар на Мазику.

В 35-та минута след пас на Плещил отдясно в наказателното поле, Йовович скача за топката, тя се удря в гърба на Бикел, след което пак Йовович я овладява малко щастливо, Бусато и Чорбаджийски не успяват да се намесят и Йовович я добутва за 2:0.

В 38-та минута силен и точен удар на Белтраме отдалеч, но в ръцете на Хруби.

В 44-та минута удар на Джеси извън наказателното поле, пак в Хруби.

В 45-та минута удар над вратата на Йовович.

В 46-та минута центриране в наказателното поле на армейците, Занев играе с глава, а Бусато лови.

В 49-та минута Белтраме се пребори за топката и подаде добре по линията на вратата, Соу избърза и пропуска чисто положение.

В 54-та минута удар от малък ъгъл на Йовович в аут.

В 55-та минута пробив на Плещил, Занев с мъка го парира.

В 56-та минута след включване на Мазику, подава на Евандро и удар в аут.

В 59-та минута след пряк свободен удар на Белтраме в ръцете на Хануш.

В 68-та минута Соу с удар блокиран от защитник.

В 69-та минута опит за удар на Холик, Мазику блокира в корнер.

В 70-та минута удар с глава на Храмоста, след пас на Акоста, Бусато лови.

В 72-та минута Чорбаджийски с удар с глава над вратата, след центриране на Занев от пряк свободен.

В 75-та минута Пинто с капитанската лента, след излизането на Занев.

В 76-та минута жълт картон за Плехати за грубо влизане срещу Евандро.