В 8-та минута атака на моряците, Евтимов спасява.

В 10-та минута Турицов центрира, Баи с глава над вратата.

В 14-та минута отляво на Сердюк, Златев с глава над вратата.

В 16-та минута Кръстев стреля в ръцете на Дюлгеров.

В 17-та минута центриране на Кери и защитник за сантиметри изпреварва Кръстев и избива, Вион с балонен удар над вратата.

В 24-та минута Сердюк центрира отляво, Попов с пета в аут.

В 28-та минута Беншаа нахлува в наказателното поле, Лам му пречи и нападателя пада, съдията свири дузпа - много спорно.

В 32-та минута ВАР се намесва и съдията гледа ситуацията, след което заслужено отменя наказателния удар и дава жълт картон за Беншаа за симулация.

В 33-та минута Кери с центриране от корнер, Кръстев с глава стреля в аут.

В 36-та минута жълт картон за Кох за нарушение срещу Сула.

В 37-та минута Златев с удар от пряк свободен, рикошет и корнер.

В 44-та минута жълт картон за Турицов за фаул срещу Беншаа.

В 45-та минута спестен жълт картон за Сула за фаул срещу Кери.

В 45+1-та минута жълт картон за Златев за фаул срещу Турицов.

В 45+2-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Беншаа за нарушение срещу Дончев.

В 47-та минута жълт картон за Сердюк за удар с лакът в лицето на Турицов.

В 48-та минута нахлуване отдясно на Златев и остро подаване към Сердюк, но той се разминава с топката.

В 53-та минута Сердюк бие, но шутът му е блокиран от Турицов. В същата минута Сула с удар в ръцете на Евтимов.

В 57-та минута за втори път спестен втори жълт и респективно червен картон за Беншаа.

В 59-та минута пас на Варела, Кръстев с глава в ръцете на Дюлгеров.

В 60-та минута Вилдсхут отляво пробива и дава пас на Кръстев, той не успява да бие добре с глава.

В 64-та минута остро подаване на Василев, Кох избива пред Курьор.

В 65-та минута Златев пробива отляво и бие, Турицов се подлага пред топката - корнер.

В 67-та минута шут на Кери над вратата.

В 70-та минута Кох с отлична проява след пробив на Курьор и надиграване над Ангелов.

В 78-та минута центриране отдясно, Василев с глава, Евтимов спасява. В същата минута удар на Нзила встрани от вратата.

В 80-та минута след пас на Атанасов и груба грешка на Кох, Курьор овладява и бие, но Евтимов е непробиваем. В същата минута Гарсес с неточен удар.

В 87-та минута Вилдсхут с нахлуване отляво и пас към Кръстев, той пропуска на Гарсес, но Дюлгеров се хвърля пред него и лови.

В 90+3-та минута центриране отдясно, Курьор бие, но Евтимов лови сигурно.

В 90+4-та минута втори жълт и червен картон за Кох за фаул срещу Ангелов.

В 90+5-та минута Сула с центриране от пряк свободен, Атанасов с удар с глава, топката се удря в напречната греда и излиза, имало е и докосване на Евтимов - ъглов удар.