7. Роман Муртазаев (Шахтьор К) асистенция - Юрий Перчух

• 84мин

21. Амос Юга (ЦСКА)

30. Дауда Бамба (ЦСКА) асистенция - Тобиас Хайнц

В 6-та минута центриране от корнер, отблизо с глава удар на казахстанците, Бусато с прекрасна намеса избива.

В 13-та минута шут от пряк свободен отляво на Туткишев право в стената.

В 14-та минута Назон пробива и дава надясно, Гарсес с лошо центриране.

В 25-та минута центриране от корнер на Вион, Назон и Юга се разминаха с удар.

В 30-та минута Назон е изведен леко вдясно, бие - корнер. От него Хайнц бие с глава, но защитник отблизо избива.

В 34-та минута жълт картон за Вион след реакция след извършен от него фаул.

В 37-та минута Флюк се преборва с Жеферсон и подава на Галкин, той напредва и бие силно за 1:0.

В 43-та минута Чогадзе бие от пряк свободен в ръцете на Бусато.

В 45-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Захаренко.

В 47-та минута Татибаев е изведен сам срещу Бусато, но бразилецът го спира брилянтно.

В 50-та минута отново Татибаев е изведен, но но успява да играе добре.

В 52-та минута Петров с отлично подаване, но вратарят избива пред Хайнц.

В 53-та минута Гарсес с остро центриране, милиметри не стигат на Назон, след това и Линдсет с пас, Хайнц се разминава.

В 56-та минута центриране - пас на Вион в ръцете на Цуприков.

В 57-та минута удар на Назон след отличен пас Линдсет, Цуприков избива добре.

В 61-та минута Назон с пас, Гарсес овладява леко вдясно, дава на Вион - шут, но Цуприков лови, свирена е дузпа за нарушение.

В 62-та минута зад топката застава Назон и стреля високо по средата за 1:1.

В 65-та минута Назон се бори и стреля страховито, но на метър в аут.

В 66-та минута отлична контра на армейците, де Нойер с пас към Назон, но Дмитренко чисти.

В 70-та минута шут на Хайнц е блокиран от Цуприков в пеналтерията.

В 71-та минута подаване отляво, Назон докосва и насочва, топката се удря в гредата, и е уловена от Цуприков - малшанс. В същата минута Линдсет е изведен от Хайнц отляво, нахлува и с мощен изстрел прави резултата 1:2.

В 74-та минута втори жълт и червен картон за Вион за изпълняване на пряк свободен без сигнал.

В 76-та минута Жеферсон с пас от пряк свободен, Назон овладява, завърта се и бие в аут. В същата минута тъй като е приятелски мач Бамба на мястото на Вион.

В 80-та минута Муртазаев бележи след пас на Перчух за 2:2.

В 84-та минута Свиридов подава отляво в желанието си да избие Юга си вкарва автогол - 3:2.

В 90-та минута Бамба получава страхотно от Хайнц, нападателят залъгва и разстрелва вратаря за 3:3.