• 30мин

19. Кирил Десподов (ЦСКА)

• 90+1мин

5. Николай Бодуров (ЦСКА)

ЦСКА​ се устреми и към Купата на България, преодолявайки с лекота 1/16-финалите. „Червените“ отвяха с 4:1 Несебър при гостуването си край морето.

В герой за ЦСКА се превърна Кевин Кубемба, който блесна с хеттрик. Едно попадение добави резервата Кирил Десподов, а в края Николай Бодуров прати топката в грешната врата и благодарение на опитния защитник домакините стигнаха до почетно попадение.

В 12-ата минута домакините като по чудо не откриха резултата. След центриране от корнер Колев остана абсолютно непокрит и шутира от 5-6 метра, но не намери добре топката. Въпреки това тя прескочи Китанов, но Чорбаджийски изби с глава пред голлинията.

Само 180 секунди по-късно червените откриха резултата. Кевин Меркадо за пореден път преодоля без проблем китайския десен защитник на Несебър Зиксянг и центрира отлично към Кевин Кубемба, който от два метра не остави шанс на Бояджиев - 1:0 за ЦСКА.

След половин час игра Кевин Кубемба отново се разписа на празна врата. Костов падна без никой да го е докоснал при опит за контраатака на домакините, Александър Георгиев му отне топката и центрира Кубемба, за когото не бе проблем да вкара за 2:0.

В 39-ата минута Енрике можеше окончателно да убие интригата, но изпусна сам срещу вратаря, пращайки топката в ръцете на Бояджиев в опит да го прехвърли.

В заключителните секунди на първата част и Кевин Меркадо имаше шанс да реализира останал очи в очи със стража на домакините, но Бояджиев пак спаси.

Минута след старта на второто полувреме Несебър можеше да върне едно попадение. Китанов изпусна топката при центриране от корнер, Колев стреля с глава, но Малинов изби от голлинията.

Постепенно играчите на Белчев отново натиснаха своя съперник и в 60-ата минута логично стигнаха до трети гол. Негов автор отново бе Кубемба. Нападателят направи двойно подаване със свой съотобрник и останал сам срещу вратаря пусна технично топката в близкия му ъгъл за 3:0.

Минута преди края Кирил Десподов направи 0:4, а минута по-късно Николай Бодуров си отбеляза автогол за крайното 1:4.