Клубът
Настоящ състав
Треньори
Профили
Емблеми
Екипи
Бази
Програма
Статистика
Сезони
Турнири
Срещу другите
Най-големи победи
На днешния ден
Информация
История
Коментари и анализи
За нас
Източници
Медия
Галерия
Видео
Мачови програми
Библиотека
Контакт
български
English - beta
русский - бета
Исторически имена
: Включено
Клубът
Настоящ състав
Треньори
Профили
Емблеми
Екипи
през 2020-те
през 2010-те
през 2000-те
през 1990-те
през 1980-те
през 1970-те
през 1960-те
през 1950-те
Бази
Програма
Статистика
Сезони
Турнири
Срещу другите
Най-големи победи
На днешния ден
Информация
История
Коментари и анализи
За нас
Източници
Авторски права
Медия
Галерия
Видео
Мачови програми
Библиотека
Контакт
Програма
Начало
Програма
Предстоящи срещи
Югозападна Трета лига 2023/24 — 26-и кръг
Витоша
(Бистрица)
срещу
23 мар 2024 г., събота, 16:30 ч.
Летище, София
ЦСКА II
(София)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 27-и кръг
ЦСКА II
(София)
срещу
30 мар 2024 г., събота, 15:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
ОФК Костинброд 2012
(Костинброд)
Първа професионална лига 2023/24 — 26-и кръг
Локомотив 1929
(София)
срещу
30 мар 2024 г., събота, 19:00 ч.
Локомотив, София
ЦСКА
(София)
Първа професионална лига 2023/24 — 27-и кръг
ЦСКА
(София)
срещу
3 апр 2024 г., сряда, 17:00 ч.
Васил Левски, София
Локомотив 1926
(Пловдив)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 28-и кръг
Левски II
(София)
срещу
6 апр 2024 г., събота, 16:00 ч.
Георги Аспарухов, София
ЦСКА II
(София)
Първа професионална лига 2023/24 — 28-и кръг
Левски
(София)
срещу
7 апр 2024 г., неделя, 17:00 ч.
Васил Левски, София
ЦСКА
(София)
Първа професионална лига 2023/24 — 29-и кръг
ЦСКА
(София)
срещу
12 апр 2024 г., петък, 20:15 ч.
Васил Левски, София
Пирин
(Благоевград)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 29-и кръг
ЦСКА II
(София)
срещу
13 апр 2024 г., събота
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Балкан 1929
(Ботевград)
Купа на България 2023/24 — Полуфинал — първа среща
ЦСКА
(София)
срещу
17 апр 2024 г., сряда, 19:00 ч.
Васил Левски, София
Ботев
(Пловдив)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 30-и кръг
ФК 1948 III
(София)
срещу
20 апр 2024 г., събота, 16:00 ч.
Царско село, София
ЦСКА II
(София)
Първа професионална лига 2023/24 — 30-и кръг
Арда 1924
(Кърджали)
срещу
21 апр 2024 г., неделя, 20:15 ч.
Арена Арда, Кърджали
ЦСКА
(София)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 31-ви кръг
ЦСКА II
(София)
срещу
27 апр 2024 г., събота, 16:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Сливнишки герой
(Сливница)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 32-ри кръг
Септември II
(София)
срещу
1 май 2024 г., сряда, 18:00 ч.
Герман, Герман
ЦСКА II
(София)
Купа на България 2023/24 — Полуфинал — реванш
Ботев
(Пловдив)
срещу
1 май 2024 г., сряда, 18:45 ч.
Христо Ботев, Пловдив
ЦСКА
(София)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 33-ти кръг
ЦСКА II
(София)
срещу
8 май 2024 г., сряда, 18:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Миньор
(Перник)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 34-ти кръг
Септември
(Симитли)
срещу
11 май 2024 г., събота
Струма, Симитли
ЦСКА II
(София)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 35-и кръг
ЦСКА II
(София)
срещу
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Кюстендил
(Кюстендил)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 36-и кръг
Банско тийм
(Банско)
срещу
25 май 2024 г., събота, 18:00 ч.
Свети Петър, Банско
ЦСКА II
(София)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 37-и кръг
ЦСКА II
(София)
срещу
1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Ботев 1937
(Ихтиман)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 38-и кръг
Рилски спортист 2011
(Самоков)
срещу
8 юни 2024 г., събота, 18:00 ч.
Искър, Самоков
ЦСКА II
(София)
Преминали 20 срещи
Първа професионална лига 2023/24 — 25-и кръг
ЦСКА
(София)
4:0
17 март 2024 г. 17:45 ч.
Васил Левски, София
Ботев
(Пловдив)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 25-и кръг
ЦСКА II
(София)
1:1
16 март 2024 г. 15:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Вихрен
(Сандански)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 24-ти кръг
ЦСКА II
(София)
2:1
9 март 2024 г. 15:01 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Славия 1913 II
(София)
Първа професионална лига 2023/24 — 24-ти кръг
ФК 1948
(София)
1:2
9 март 2024 г. 15:00 ч.
Бистрица, Бистрица
ЦСКА
(София)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 23-ти кръг
Оборище
(Панагюрище)
0:2
6 март 2024 г. 15:00 ч.
Орчо Войвода, Панагюрище
ЦСКА II
(София)
Първа професионална лига 2023/24 — 23-ти кръг
ЦСКА
(София)
3:0
3 март 2024 г. 14:30 ч.
Васил Левски, София
Берое
(Стара Загора)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 22-ри кръг
ЦСКА II
(София)
1:0
2 март 2024 г. 13:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Пирин 1941
(Разлог)
Купа на България 2023/24 — Четвъртфинал
ЦСКА
(София)
1:0
28 февруари 2024 г. 17:30 ч.
Васил Левски, София
Арда 1924
(Кърджали)
Първа професионална лига 2023/24 — 22-ри кръг
Черно море
(Варна)
1:0
24 февруари 2024 г. 15:15 ч.
Тича, Варна
ЦСКА
(София)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 21-ви кръг
Хебър 1918 II
(Пазарджик)
0:2
24 февруари 2024 г. 14:00 ч.
Бенковски, Сарая
ЦСКА II
(София)
Първа професионална лига 2023/24 — 21-ви кръг
ЦСКА
(София)
3:0
18 февруари 2024 г. 17:45 ч.
Васил Левски, София
Ботев
(Враца)
Югозападна Трета лига 2023/24 — 20-и кръг
ЦСКА II
(София)
3:0
сл.
17 февруари 2024 г. 14:00 ч.
Чавдар
(Етрополе)
Контролни срещи 2023/24
ЦСКА
(София)
1:0
10 февруари 2024 г. 12:30 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Септември
(София)
Контролни срещи 2023/24 - „Б“ отбор
ЦСКА II
(София)
4:0
9 февруари 2024 г. 14:00 ч.
сп. компл. „ЦСКА“, Панчарево
Ботев 1937
(Ихтиман)
Контролни срещи 2023/24
Бохемианс 1905
(Прага)
1:2
3 февруари 2024 г. 14:00 ч.
Папилон, Белек
ЦСКА
(София)
Контролни срещи 2023/24 - „Б“ отбор
Спортист 2009
(Своге)
0:0
3 февруари 2024 г.
ЦСКА II
(София)
Контролни срещи 2023/24 - „Б“ отбор
Локомотив 1926 II
(Пловдив)
1:1
31 януари 2024 г. 11:00 ч.
Пловдив, Пловдив
ЦСКА II
(София)
Контролни срещи 2023/24
Тренчин
0:2
30 януари 2024 г. 14:00 ч.
Астерия , Анталия
ЦСКА
(София)
Контролни срещи 2023/24 - „Б“ отбор
Хебър 1918 II
(Пазарджик)
0:1
27 януари 2024 г. 12:30 ч.
Бенковски, Сарая
ЦСКА II
(София)
Контролни срещи 2023/24
Трактор
(Табриз)
1:0
25 януари 2024 г. 14:00 ч.
Папилон, Белек
ЦСКА
(София)
Търсене за профил, футболна среща или турнир