• 71мин

28. Александру Пицурка (ЦСКА)

• 81мин

Начало: първа топка за армейците от центъра, които ще нападат наляво от централната трибуна

На китния стадион в Бяла Слатина има около 3000 зрители, идеално време за футбол, а домакините проявяват изключително гостоприемство и посрещат нашите играчи с по един червен карамфил за всеки на терена. ЦСКА играят изцяло в червено, домакините са изцяло в черни екипи

4-а мин. - първо положение на терена за гостите: Георги Илиев намира Юруков, който финтира своя пазач и навлиза в наказателното поле, прави диагонален удар, но там топката не е посрещната добре

5-а мин. - веднага втора добра акция за червените: отдясно Петре центрира към точката на дузпата, там Гийом Да Зади остава непокрит и прави красива странична ножица, като отправя удар затрудняващ максимално вратаря на домакините, който остава да лежи за минута на терена

10-а мин. - последните пет минути на терена армейците отправят силни атаки и са по-дейни в играта, Гийом Да Зади има втори добър шанс за удар с глава почти от точката на дузпата, но съдията свири фаул

12-а мин. - Велизар Димитров добре взаимодейства с Илиев, който му връща в коридор, Велизар напредва добре към наказателното поле, но там топката му е отнета

17-а мин. - отлична контраатака на армейците по дясното крило. Г. Илиев подава към Данчо Тодоров, който от аутлинията връща към Велизар Димитров, но топката е нудобно посрещната и той я губи

19-а мин. - Юруков е фаулиран отляво в близост до наказателното поле, зад топката застава Петре. Центрираната топка е изчистена в корнер

22-а мин. - корнер отляво на вратаря изпълнява ЦСКА. Топката, от дъгата на наказателното поле, е изпратена от Юруков неточно в аут

25-а мин. - поредица от разбърквания пред и в наказателното поле на домакините, Велизар Димитров неколкократно успява да излъже своите пазачи, но в крайна сметка не последва положение

29-а мин. - първи ЖК в мача за 3.Александър Тунчев от ЦСКА

30-а мин. - центриране от корнер около точката на дузпата, В.Илиев страля, но защитник от домакините успява да избие в корнер, последва удар-близнак на първия и пак Илиев стреля в тялото на вратаря, който с усилие спасява

32-а мин. добра топка за Валентин Илиев, сваля на Петре, но той не успява да стреля точно в наказателното поле

35-а мин. - атака за гостите и добро центриране към далечната греда вдясно, там на скорост нахлува Данчо Тодоров, който е сам срещу вратаря, стреля но топката за малко не намира вратата

36-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Гийом Да Зади! При поредната красива атака на червените, Юруков центрира на 3 метра от вратата и оттам Гийом с лекота открива резултата в мача

42-а мин. - при контраатака на домакините, топката е центрирана опасно в наказателното поле на ЦСКА, където Валентин Илиев с последни усилия успява да я изчисти, падайки в краката на Марио Емилов

45-а мин. - две минути добавено време

45+2 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - по една смяна и в двата отбора: за домакините на местото на 11.Георги Вутков влиза 4.Николай Нейков, за ЦСКА - на местото на 3.Александър Тунчев влиза 25.Иван Иванов

50-а мин. - за първите пет минути от полувремето има две опасни положения на домакините към нашата врата: в 47-а мин. удар с глава на 10.Иван Петров,топката е спасена трудно от нашия вратар, а в 49-а минута последва удар над гредата на Пиргов

53-а мин. - добро взаимодействие между Велизар Димитров, Котев и Петре, топката попада в Илиев, който стреля в ръцете на вратаря Димитров

57-а мин. - многоходова акция на червените, Велизар Димитров извежда отлично Гийом, който стреля, но вратарят е добре пласиран пред вратата и лови

58-а мин. - Петре е сам срещу вратаря, но не уцелва топката

58-а мин. - втора смяна за домакините: излиза 15.Николай Борисов, влиза 8. Георги Иванов

60-а мин. - пореден пропуск на Гийом, който поема топката и напредва сам срещу вратата, копва си топката, но с плонж вратарят лови и е покосен от Гийом

63-а мин. - втора смяна за армейците: излиза 11.Гийом Да Зади, на негово място влиза 28.Александру Пицурка

68-а мин. - Велизар Димитров е добре изведен отляво и стреля силно, вратарят избива, топката се оказва при Пицурка, който слага крак и за общо удивление я изритва високо в аут

69-а мин. - дузпа за ЦСКА! Роберт Петров е изведен сам срещу вратата, но в последния момент грубо е повален без топка от противников играч и му се оказва медицинска помощ. Дузпата изпълнява Велизар Димитров, но вратарят Цветомир Димитров успява да спаси!

71-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА!! Пицурка! Гол след корнер, последвал изпълнената от Димитров неуспешна дузпа предната минута

72-а мин. - ЖК за 17.Николай Николов от домакините, за груба реплика към съдията

75-а мин. - драмата на терена продължава, при добра контраатака на червените, Димитров прехвърля вратаря и се оказва сам, но е грубо свален с ръце от играч на домакините. Не последва дузпа от съдията, който тотално изпусна този мач в последните минути. Велизар е покосен и лежи на земята

76-а мин. - трета смяна при червените: излиза Велизар Димитров, на негово място за своя дебют в официален мач на ЦСКА влиза 26.Николай Чипев

79-а мин. - трета смяна и при домакините: излиза 10.Иван Петров, влиза в игра 18.Светлин Савчев

81-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ за ЦСКА!!! Отново Пицурка! Второто попадение на Пицурка в мача е след поета топка на границата на наказателното поле и надиграване на двама от защитата на домакините

88-а мин. - отново нарушение срещу наш играч: Йордан Тодоров е грубо повален, при самостоятелен пробив с топката. Реферът за пореден път днес решава за мълчи и не отсъжда никакво нарушение

90-а мин. - три минути добавено време

90+3 мин. - поредният удар на Петре от границата на наказателното поле излиза в аут

90+4 мин. - край на мача