• 57мин

5. Пабло Гарсия (Черно море)

В 1-та минута спестен жълт картон за Димов за удар с лакът в лицето на Юга?!

В 6-та минута удар с глава на Петров в аут след пас на Хайнц.

В 7-та минута Вион центрира отдясно, Линдсет с глава в ръцете на Дюлгеров от отлична позиция.

В 8-та минута спестен жълт картон за Хил за нарушение отзад и протести към съдията?!

В 12-та минута Скаршем с красив пробив, пас към Хайнц, остър пас по земя, Панов вади в ъглов удар.

В 19-та минута бърза контра след червени грешки, двойно на Калкан и Уеслен, удар на румънеца, но Вион в последния момент блокира - корнер.

В 22-та минута центриране на Калкан отдясно, Панайотов с глава над вратата.

В 24-та минута Вион с пас от корнер, Хайнц от воле бие в ръцете на Дюлгеров.

В 31-та минута Юга на Скаршем, който бие встрани от вратата.

В 32-та минута спестен поне жълт картон за Калкан за фаул срещу Вион?!

В 34-та минута страхотен пробив и пас на Скаршем отдясно, Хайнц и Линдсет се разминаха с удар.

В 34-та минута жълт картон за Уеслен за фаул срещу Кордоба.

В 36-та минута жълт картон за Скаршем за нарушение срещу Калкан, преди това имаше недаден фаул срещу Вион?!

В 37-та минута Вион избива топката, свирено е нарушение?!

В 38-та минута жълт картон за Хайнц за фаул срещу Дробаров.

В 40-та минута Димов пробва да изрита Фаетон, Кабаков дава фаул за моряците?!

В 43-та минута Фаетон към Линдсет, той триково на Хайнц, Панов играе с ръка, Атанасов събаря Хайнц, вместо една от двете дузпи, нарушение срещу зелените?!

В 45-та минута спестен жълт картон за Калкан за фаул срещу Кордоба?!

В 45+2-та минута Вион с пас от корнер, Хайнц от воле встрани от вратата на сантиметри.

В 45+3-та минута спестен жълт картон за Гарсия за фаул срещу Вион, след това блокиран шут на Линдсет, Фаетон също стреля над вратата.

В 45+6-та минута Хайнц стреля встрани от вратата.

На почивката треньорът Стоян Ангелов извежда своите възпитаници да покажат спечелената купа на БФС до 18 години, която дава възможност и за игра в младата Шампионска лига.

В 47-та минута Юга извежда Хайнц, изстрел в аут.

В 48-та минута жълт картон за Калкан за фаул срещу Вион.

В 50-та минута груба грешка на Санянг, който връща лошо с глава, Бусато излиза, Уеслен бие, Бусато избива, след което се сблъскват, съдията дава директен червен картон за вратаря.

В 57-та минута Илиев стреля от пряк свободен, Евтимов избива, Гарсия отблизо довкарва за 0:1.

В 61-та минута Вион нахлува в наказателното поле, Атанасов го събаря, съдията свири дузпа.

В 64-та минута ВАР отменя дузпата заради супер спорна засада, жълт картон за Атанасов.

В 69-та минута Илиев е изведен и бие в аут, но има и засада.

В 72-та минута Линдсет с глава в аут след изпълнение на корнер.

В 74-та минута Скаршем нахлува отдясно, претенции за нарушение в пеналта. В същата минута Кордоба слабо с глава.

В 76-та минута Линдсет се бори с Дробаров, той пада съдията свири фаул?!

В 82-та минута Вион центрира, Кареасо бие, но е блокиран.

В 83-та минута Юга хвърля тъч, Линдсет с глава в ръцете на Дюлгеров.

В 85-та минута далечен изстрел на Гарсия над вратата.

В 86-та минута Чорбаджийски пробва удар - блокиран.

В 88-та минута пас на Петров, Юга от воле стреля встрани от вратата. В същата минута жълт картон за Дюлгеров за бавене на играта.

В 90+3-та минута Сула бие над вратата.

В 90+6-та минута Милушев е изведен от Панайотов, Петров го спира.

В 90+10-та минута Илиев бие, Евтимов избива, нов удар над вратата, има и засада.