• 53мин

9. Мауридес (ЦСКА)

11. Синан Бакъш (Адмира)

7. Жоржиньо (ЦСКА) асистенция - Едвин Джеси

ЦСКА​ победи Адмира във вторият квалификационен кръг на Лига Европа с 3:1, игран на „Бундесщадион Зюдщат“ в Мария Енцерсдорф Австрия. На стадиона присъстват 2 400 зрители, като 1 800 от тях са привърженици на армейците.

Армейците, които в този мач играха с бял екип започнаха мача по-концентрирано и в 14-тата минута при една бърза контраатака Жоржиньо изведе Десподов зад защитана на Адмира, Десподов би, топката се удари в гредата, но там на място бе Мауридес който с корем я довкара във вратата. В 30-тата минута Пинто пробва късмета си, но вратарят Кунит изби тежкият удар в корнер. Първото полувреме завърши при резултата 0:1 за ЦСКА.

През второто полувреме армейците започнаха много силно, като в 51-вата минута Тиаго не успя да вкара топката отблизо във вратата. В 53-тата минута Цвиршиц притиснат от Жоржиньо върна към вратаря но Мауридес успя да го изпревари, преодоля го и вкара втори гол за ЦСКА.

Две минути по-късно Синан Бакъш от Адмира върна един гол за австрийците. След гола на австрийците темпото спадна, въпреки това при контра на армейците Джеси бе изведен от полето на ЦСКА, навлезе в наказателното, върна към пеналта където чакаше Жоржиньо. Гвинеицът се завъртя и не сгреши, като оформи крайният 1:3.