• 62мин

8. Борис Галчев (ЦСКА)

9. Преслав Йорданов (ЦСКА)

• 90+3мин

ЦСКА​ победи с класическото 3:0 тима на Ботев Ихтиман в мач от четвъртия кръг на Югозападната „В“ група. Борис Галчев отбеляза два гола за „червените“. Между тези две попадения Преслав Йорданов също записа името си сред голмайсторите. Това е четвърти пореден успех за ЦСКА в третия ни ешалон. Възпитаниците на Христо Янев са на първо място в класирането с 12 точки и голова разлика 16:0.

"Червените“ имаха шанс да отбележат гол в 11-ата минута. Борис Галчев изведе Костадин Хазуров на добра позиция, който преодоля вратаря, но си поведе дълго топката. Нападателят се озова на фланга и направи опит да центрира, но това не доведе до опасност.

В 28-ата минута Головодов направи фрапантен пропуск. Ангел Грънчов подаде към своя съотборник, който не успя да вкара от 4-5 метра.

В 36-ата минута Галчев изведе майсторски Хазуров сам срещу вратаря на Ихтиман Христов. Нападателят шутира без да се бави, но право в стража. При добавката Хазуров за втори път пробва късмета си, но повтори упраженението.

Малко по-късно Самир Аясс се озова на добра позиция, но шутира над напречната греда.

Втората част започна с опасност пред вратата на домакините. Головодов шутира отляво под ъгъл, но стражът на Ихтиман бе заел добра позиция и отрази опасността. Минута по-късно младокът пропусна сам срещу вратаря.

В 52-ата минута Пол Александров можеше да попари феновете на ЦСКА. Футболистът на Ботев пропусна да се разпише от чиста позиция, стреляйки в тялото на Стоян Колев.

В 63-та минута Борис Галчев откри резултата след хубава асистенция на Преслав Йорданов.

В 72-ата минута Барбов получи втори жълт картон, респективно червен и напусна принудително терена.

Пропуските на „червените“ играчи на спряха дотук. В 79-ата минута Милен Кикарин сложи топката на крака на Преслав Йорданов, който от няколко метра не уцели вратата.

Минута по-късно Николай Цветков не успя да отбележи сам срещу стража Христов.

ЦСКА достигна до втори гол в 86-та минута. Преслав Йорданов с далечен изстрел препарира за втори път тима на Ботев Ихтиман. В добавеното време Галчев оформи крайното 3:0.