14. Тобиас Хайнц (ЦСКА) асистенция - Матиас Фаетон

• 77мин

9. Фернандо Каранга (ЦСКА)

Между 4-та и 7-та минута страхотна хореография в Сектор Г.

В 9-та минута Бала се бори с няколко души след тъч от Рикардиньо и Бусато извън наказателното поле, след което стреля в аут.

В 10-та минута Фаетон нахлува отляво и шутира, Андонов избива, рикошет в Каранга и аут.

В 12-та минута Х. Кордоба удря Каранга с лакът в лицето, съдията не дава заслужен жълт картон?!

В 14-та минута центриране на Хайнц от пряк свободен, Линдсет удря с глава, след което топката се удря и в ръката му и влиза във вратата, но е отсъдено нарушение.

В 16-та минута центриране в пеналтерията на армейците, Галчев е спрян от Кареасо и Бусато.

В 17-та минута Бала е изведен отляво, но повежда дълго и Бусато хваща.

В 21-та минута Линдсет извежда Каранга, който падайки избутан от Димитров бие, но Андонов спасява. В същата минута Рикардиньо получава, Махмутович с шпагат го спира.

В 24-та минута Каранга овладява топка пред пеналта, след грешка в синята защита, Андонов го фаулира излизайки и получава жълт картон, а трябваше да бъде червен?!

В 26-та минута изстрел на Хайнц от пряк свободен в стената.

В 27-та минута топката излиза от защитник в синьо в корнер, съдията дава аут?!

В 28-та минута Бр. Кордоба спира Ел Джемили, топката излиза в аут, но съдията дава ъглов удар?!

В 35-та минута ван дер Каап сваля с ръце Фаетон, дузпа няма?! В същата минута Хайнц извежда Каранга, мигновен удар, Андонов избива.

В 38-та минута Фаетон с изстрел от дистанция в ръцете на Андонов.

В 39-та минута спестен жълт картон за Цунами за груб фаул срещу Каранга?!

В 42-та минута Вион пробва далечен шут - блокиран.

В 45-та минута удар на Каранга с глава и след това и Линдсет е блокиран.

В 45+1-та минута Скаршем отправя слаб удар, Андонов избива с ръце в корнер, съдията дава аут?!

В 53-та минута Кареасо получава отдясно от Фаетон и пробва да изведе Хайнц, но Андонов лови.

В 57-та минута Ел Джемили минава между няколко в червено и след това бие леко в аут.

В 58-та минута красива хореография в Сектор Г - „Когато заради ЦСКА се умираше на терена!"

В 60-та минута Рикардиньо с почти неволен шут в ръцете на Бусато.

В 61-та минута Андонов излиза, за да избие пас на Вион, Фаетон го пресира отлично, като отклонява топката към Хайнц, който с прецизен изстрел в ъгъла на вратата открива резултата - 0:1.

В 65-та минута Линдсет е изведен сам срещу вратаря от Каранга, той бие, но Андонов улавя първо с крака, а след това и с ръце.

В 66-та минута трета хореография в Сектор Г.

В 68-та минута Бала се бори, Ел Джемили взема и бие в аут.

В 69-та минута сериозни мелета между сините фенове и полиция.

В 73-та минута след смените с капитанската лента е Хайнц. В същата минута Кох се разминава с удар от воле, след това Хайнц с подаване, Линдсет не стига до засечка за милиметри.

В 74-та минута Асприля с отличен пас, Каранга бие, Андонов пак спасява своите.

В 75-та минута Хайнц към Каранга, той нахлува, но малкото терен и високата скорост не му позволяват да бие - аут.

В 76-та минута Рикардиньо получава и бие, Кох избива в корнер, но преди това Рикардиньо игра с ръка, съдията не дава фаул?!

В 77-та минута Бусато избива уверено след изпълнение на корнер.

В 77-та минута Хайнц извежда красиво Скаршем, той стреля, Андонов избива с една ръка, Каранга обаче е на място, за да довкара - 0:2.

В 78-та минута жълт картон за Каранга за свалена фланелка при празнуването на гола.

В 80-та минута шут на Мислович над вратата.

В 83-та минута спестен жълт картон за Цунами за нарушение срещу Хайнц?!

В 84-та минута след смяната с капитанската лента на армейците е Бусато.

В 86-та минута жълт картон за Линдсет за фаул срещу Ел Джемили.

В 89-та минута Бари се измъква и бие, блокиран чудесно от Махмутович.

В 90-та минута Асприля на Кареасо, той на Линдсет, норвежецът е свален от Охене, странно защо съдия и ВАР не дават дузпа?!

В 90+4-та минута страхотна атака на армейците - Шакич на Каранга, той с пас към Линдсет, отличен пас към Асприля, хубав удар, но страничният стълб спира нападателя за гол.