• 9
    81′
  • 17мин

10. Йонатан Линдсет (ЦСКА)

В 1-та минута след изпълнение на тъч от Юга, Фаетон и Каранга се борят с глава, топката стига до Скаршем, който стреля, но е блокиран от Милошев.

В 4-та минута директен удар на Бусато в ръцете на Истатков.

В 6-та минута остро влизане на Фаетон отляво, но защитник вади в корнер.

В 10-та минута Каранга получава в наказателното поле и връща на Кареасо, силен удар, но Истатков избива.

В 13-та минута спестен жълт картон за Франса за удар с лакът в лицето на Юга.

В 17-та минута Шакич с хубав пас намира Линдсет зад защитата, той се завърта и връща назад на Каранга, шут на бразилеца, Станоев с тяло го блокира, Линдсет отблизо довкарва, за да открие резултата, въпреки намесата на вратаря - 0:1.

В 20-та минута Франса отдясно центрира, Митков с глава бие встрани от вратата.

В 26-та минута Каранга и Юга с опит за удар с глава след ъглов удар - неуспешно.

В 29-та минута Фаетон отляво с опит за извеждане на Скаршем, Истатков излиза и лови пред него.

В 30-та минута Франса излиза сам срещу Бусато след пас с глава на Митков, пробва да го прехвърли, но вратарят го спира с крак, а после лови.

В 31-та минута разбъркване пред вратата на железничарите, Каранга не успява да бие, а после и да подаде на Линдсет.

В 32-та минута спестен жълт картон за Милошев за фаул срещу Шакич.

В 40-та минута отново спестен жълт картон за Милошев за задържане на Юга.

В 41-та минута най-накрая жълт картон за Милошев, който изрита и Скаршем. В същата минута жълт картон и за Юга за нарушение срещу Тешейра, изключително леко даден на фона на критерия досега?!

В 43-та минута жълт картон за Каранга за фаул срещу Димов.

В 45-та минута балонен удар на Милошев много над вратата.

В 45+1-та минута Вион с пас от корнер, Каранга с глава бие в аут.

В 48-та минута жълт картон за Махмутович за нарушение срещу Франса.

В 52-та минута Юга извежда Шакич, той с технично докосване насочва към вратата, Истатков изважда в корнер.

В 53-та минута от него пас на Вион, Истатков неумело избива, рикошет и топката щастливо отива пак в ръцете на вратаря.

В 55-та минута жълт картон за Шакич за фаул срещу Франса.

В 56-та минута пирошоу в Сектор Г. В същата минута Милошев с пас от пряк свободен, Димов с нещо като удар над вратата.

В 57-та минута жълт картон за Франса за фаул срещу Кареасо.

В 60-та минута спестен жълт картон Тешейра за нарушение срещу Вион.

В 61-та минута Линдсет извежда Скаршем, Истатков пак излиза и хваща пред него.

В 62-та минута Фаетон с финт и удар - блокиран.

В 63-та минута Скаршем получава от Линдсет, финтира и бие, Истатков вади в ъглов удар.

В 64-та минута Франса се завърта и стреля, блокиран от защитник.

В 66-та минута жълт картон за Найденов за фаул срещу Скаршем.

В 68-та минута центриране на Вион, Махмутович с глава към другата греда, Каранга и Петров си попречиха за добавка. В същата минута Фаетон отляво нахлува, преодолява Димов и бие в аут.

В 70-та минута Петров с отличен шпагат спира Тешейра.

В 71-та минута удар с глава на Маи след пас на Траоре, Бусато отлично запазва вратата си.

В 72-та минута супер неточен удар на Тешейра над вратата.

В 74-та минута центриране превърнало се в удар на Милошев от пряк свободен излиза в аут.

В 75-та минута Франса е изведен и бие покрай гредата, имаше сериозни претенции за засада.

В 77-та минута Шопов отляво центрира, Линдсет с глава сваля на Каранга, който също с глава удря напречната греда, има и засада.

В 79-та минута Линдсет получава отдясно, нахлува в пеналта, но е спрян.

В 82-та минута Линдсет и Шопов се разминава с удар, Петров стреля, но е блокиран, има и засада.

В 86-та минута Каранга краде в пеналтерията, но не успява да отправи удар, Истатков лови. В същата минута Скаршем отляво намира прекрасно Шопов, хубав удар, Истатков избива в корнер.

В 87-та минута от него Вион намира Юга, шут над вратата. В същата минута Каранга е намерен от Линдсет, финтира и бие диагнонално, спира го страничния ляв стълб.

В 90-та минута Линдсет отлично намира Каранга, слаб удар, Истатков го спира, има и засада.

В 90+1-та минута Кардосо стреля много над вратата.

В 90+4-та минута силен удар на Маи минава на сантиметри в аут.