Георги Илиев
    85′
  • 82мин

10. Лъчезар Георгиев (Костинброд)

ЦСКА II​ отстъпи с 0:1 на ФК Костинброд в мач от шестия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев показаха добра игра, но на няколко пъти пропуснаха изгодни положения за гол. Гостите пък, при една от малкото си атаки получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар, но изтрелът на техния играч излезе в аут. По този начин двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част младите армейци продължиха да атакуват и да търсят победата, а футболистите на Костинброд се отбраняваха добре, като на моменти стигаха до откровени грубости в опит да спрат бързите червени атаки. В 82-ата минута се стигна до разбъркване пред вратата на домакините, при което опитът на гостите си каза думата и те успяха да отбележат попадение, което се оказа победно.

До края на двубоя червените опитаха да възстановят равенството, но без успех и в крайна сметка ЦСКА II отстъпи с 0:1 на временния лидер в класирането ФК Констинброд.