• 64мин

Гордеев (Динамо М)

• 80мин

Кулчий (Динамо М)

Националът Емил Костадинов се разписа два пъти при повторния си дебют за родния ЦСКА в контролата с московския „Динамо", завършила 3:2 за армейците.

Костадинов започна като титуляр и в 31-ата мин откри от дузпа. Бончо Генчев проби отдясно и вратарят на гостите Тяпушкин го фаулира в пеналта. Малко преди това другият национал на червените - Милен Петков, с далечен удар уцели напречната греда на „Динамо“.

3 минути преди почивката младокът Методи Деянов пусна брилянтен пас към Костадинов, който хладнокръвно увеличи, за радост на 1000 премръзнали червени фенове.

През паузата на игрището в Панчарево се появиха столичният кмет Стефан Софиянски и московският му колега Юрий Лужков. Лужков и посланиикът на Русия Керестиджианц подействаха като допинг на динамовци, които веднага след подновяването на играта се пренесоха в половината на ЦСКА. Атаките им обаче се разбиваха в червената отбрана. В 58-ата мин Емил Кременлиев надлъга бранителите на „Динамо", центрира към Бончо Генчев и екснационалът с глава опъна за трети път мрежата на гостите.

5 минути по-късно резервата Колчий намали при разбъркване пред армейската врата. Крайното 3:2 оформи резервата Гордеев 12 минути преди края. Току що излязъл на терена, с прецизен удар от малък ъгъл той промуши топката под плонжа на вратаря Радостин Станев.

В средата на втората част старши треньорът на ЦСКА Георги Василев пусна и дошлия на проби мексиканец Хавиер Крус. Бившият национал на „ацтеките“ обаче не можа да се приспособи към изключително тежкия и заснежен терен.