10. Йонатан Линдсет (ЦСКА) асистенция - Улаус Скаршем

26. Марселино Кареасо (ЦСКА)

• 61мин

97. Асими Фадига (Левски) асистенция - Цунами

В 1-та минута грешка в червено, Рикардиньо към Лима, но Санянг покрива и вади в корнер.

Във 2-та минута от него, Х. Кордоба бие с глава над вратата.

В 6-та минута пробив, финт и удар в аут на Фаетон отляво.

В 8-та минута хитър пас в коридор на Юга към Каранга, Андреев излиза и лови.

В 9-та минута спестен жълт картон Димитров за задържане на Каранга?!

Между 12-та и 14-та минута красива хореография в Сектор Г.

В 13-та минута игра с ръка на Охене, но фаул не е свирен.

В 14-та минута Линдсет краде от Х. Кордоба и има Каранга в отлична позиция, но пасът му е спрян от Димитров.

В 15-та минута жълт картон за Санянг за фаул срешу Лима.

В 16-та минута Ел Джемили получава от Мислович и стреля веднага, Бусато избива трудно, топката се удря в страничния стълб и защитата отдалечава.

В 17-та минута Рикардиньо получава пас подарък от Вион и бие встрани от вратата.

В 21-та минута два поредни неотсъдени фаула срещу Линдсет и Каранга?!

В 22-та минута спестен жълт картон за Петков за настъпване на Кордоба?!

В 23-та минута спестен жълт картон за Лима за настъпване на Санянг?!

В 25-та минута продължителна атака отляво на Санянг, Фаетон и Линдсет, завършва с пас на последния към Санянг, африканецът с центриране към Каранга, Х. Кордоба избива, но Скаршем отблизо с топовен изстрел под напречната греда открива резултата - 1:0.

В 26-та минута Лима на Ел Джемили, той бие, Матай - блокира.

В 27-та минута отново Лима на Ел Джемили, пак удар, и пак Матай блокира. В същата минута Скаршем на Линдсет, той пробва да прехвърли вратаря от дистанция, но Андреев избива в ъглов удар.

В 29-та минута жълт картон за Ел Джемили за нарушение срещу Скаршем.

В 30-та минута жълт картон за Николай Костов за реплика към съдията.

В 34-та минута Мислович бие над вратата.

В 35-та минута Кареасо получава от Линдсет и извежда Скаршем отдясно, той с пас на втора линия към Линдсет, който разстрелва Андреев за 2:0.

В 41-та минута Х. Кордоба към Петков, който обаче не отправя удар, имаше и сериозни съмнения за засада.

В 44-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Петков.

В 45-та минута Охене от пряк свободен назад към Петков, който бие, но е блокиран от Санянг, Юга овладява и дава силно напред, Лима поема и връща към вратаря Андреев лошо, Кареасо краде, финтира го и бележи за 3:0.

В 45+1-та минута жълт картон за Каранга за жест към синята публика при празнуването на гола.

В 46-та минута грешка в синята защита Каранга с далечен удар в ръцете на Андреев. В същата минута и Бала бие силно, но Бусато улавя.

В 47-та минута Х. Кордоба отново е пресиран от Каранга и губи топката, но Андреев изпреварва бразилеца.

В 48-та минута Ел Джемили бие, но Матай блокира - ъглов удар.

В 49-та минута Бала отляво напредва и подава на Ел Джемили, той стреля, Бусато избива.

В 50-та минута в продължение на предходната ситуация Санянг е фаулиран от Петков, глава в глава и двамата падат, съдията не спира играта, Мислович бие, но Бусато боксира.

В 55-та минута Мислович на Бала, финт и удар, рикошет в Кордоба и де Нойер избива в корнер.

В 56-та минута Галчев с шут над вратата.

В 58-та минута Мислович е изведен сам срещу Бусато, вратарят избива.

В 59-та минута Линдсет дава на Каранга, той на Скаршем, Андреев избива, но е отсъдена спорна засада на Каранга.

В 60-та минута директен удар от пряк свободен отдалеч на Ел Джемили в ръцете на Бусато, след това вратарят пробва да хвърли топката, но е фаулиран отзад от Х. Кордоба, спестен му е жълт картон?!

В 61-та минута Цунами отляво с чудесен пас на другия фланг, където Фадига от воле засича за 3:1.

В 63-та минута Фаетон с изстрел от дистанция, Каранга овладява топката и я вкарва във вратата, но има засада.

В 64-та минута Галчев с остър пас в наказателното поле, но Вион изпреварва Бала.

В 66-та минута жълт картон за Х. Кордоба за фаул срещу Каранга.

В 70-та минута Ел Джемили изритва в гръб Хайнц, съдията не дава нарушение и заслужен втори жълт и респективно червен картон?! В същата минута Каранга е изведен, Андреев излиза и избива топката, помита Каранга, като го удря с лакът в лицето, много спорно положение за червен картон?!

В 78-та минута брутално нарушение на Фадига срещу Хайнц, в началото съдията не дава фаул, след това го отсъжда, но не дава жълт картон?!

В 79-та минута Вион с пас от пряк свободен, Юга с глава в аут. В същата минута изстрел на Бала в аут след пас на Цунами.

В 80-та минута Скаршем отдясно към Хайнц, който се разминава с удар от воле, паднал все пак бие, но е блокиран от ван дер Каап.

В 83-та минута супер спорна ситуация - Андреев улавя крака на Каранга при плонж за топката, съдията и ВАР не дават дузпа?!

В 86-та минута Скаршем пробва да изведе Хайнц, Андреев излиза и избива пред него.

В 87-та минута Хайнц стреля силно покрай вратата, съдията свири фаул за игра с ръка на норвежеца.

В 90+1-та минута Бари получава в пеналтерията, но там е спрян от Кордоба.

В 90+2-та минута Галчев на Ел Джемили, той отблизо бие, но Бусато лови.